http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FSodo-nameliai-pavesines-vasarnamiai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58680
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Sodo nameliai, pavėsinės, vasarnamiai

Įmonių veiklos sritys  /  Nekilnojamas turtas  /  Individualūs namai  /  Sodo nameliai, pavėsinės, vasarnamiai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Plungės r., Plateliai
Viskas iš tekintų rąstų - namai, pirtys, vasarnamiai ir t.t
Adresas : Zygio 90-103
UAB „AV projektai“  – patikima ir patyrusi medienos produktų, skirtų sodui, sodybai ar poilsiavietei, gamybinė įmonė. Mes gaminame, parduodame ir įrengiame natūralaus medžio sodo namelius, vasarnamius, pirtis, tvoras, pavėsines, įrankių namelius (ūkinius pastatus)
Adresas : Pergalės g. 1, LT-83159 Pakruojis
Iš apvaliai tekintų rąstų gaminame šulinių dėžes, pavėsines, pirtis, vasarnamius. Atliekame medienos pjovimo paslaugas kliento kieme.
Adresas : Birutės 53b, LT-90112 Plungė
Individualių karkasinių, skydinių bei rąstinių namų projektavimas, gamyba, statyba. Gaminame gyvenamųjų namų anstatus, stogo konstrukcijas, sodo namelius, pavėsines, pirtis, kioskus, terasas, masyvius lauko baldus, vaikų žaidimo aikšteles, kubilus, baldinius skydus, džioviname medieną.
Adresas : Mokyklos g. 4, Kurmaičių k, LT-97017 Kretingos r.
Įmonė gamina europinio ir skandinaviško standarto medinius langus, lauko duris, vidaus duris iš pušies, uosio, juodalksnio medienos, medines miegamojo lovas iš juodalksnio medienos, sodo tipo namelius iš eglės medienos. Įmonė jau 15 metų dirba šioje srityje. Šiuo metu dirba 130 darbuotojų. Taip pat savo gaminius išmatuojame, atvežame, įstatome į angas.
Adresas : Videniškių k., Molėtai
  • Mūsų asortimentas labai didelis ir įvairiapusiškas. Kiekvienas tikrai ras ką nors tinkamo sau.
  • Jei Jums reikia įrankinio namelio vejapjovei ar sodo įrankiams, sodo namelio vakarėliams ar savaitgaliui, mūsų asortimentas įtiks Jums, kaip joks kitas.
  • Mes siūlome savo namus sukomplektuotus bei paruoštus montavimui.
  • Už papildomą kainą galime juos pristatyti.
  • Pirkdami
Adresas : Deltuvos g. 39c., LT-20126 Ukmergė
UAB "UKLARA" gamina, surenka ir komplektuoja tekintų ir pjautinių rąstų namus, pirtis, vasarnamius bei pavėsines. Ilgametė gamybos patirtis garantuoja geriausią gaminamos produkcijos kokybę.