http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FSkalbimo-masinos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Skalbimo mašinos

Įmonių veiklos sritys  /  Technika, telekomunikacijos  /  Buitinė technika  /  Skalbimo mašinos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : S. Žukausko g. 49, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.

UAB "Buitis Trade"- tai įmonė, vykdanti įvairios buities technikos mažmeninę prekybą tiek parduotuvėje, tiek internete. Čia visada geros kainos!, greitas pristatymas ir profesionalus aptarnavimas. Daugelį prekių turime savo parduotuvėje. Maloniai laukiame apsilankant!

Adresas : Laisvės pr. 121, Vilnius
UAB "Frifor" šiuo metu yra viena didžiausių kompiuteriais, skaitmenine ir buitine technika prekiaujančių įmonių Lietuvoje. Sėkmingai dirbame nuo pat įkūrimo siūlydami savo klientams palankiausias sąlygas ir žemiausias kainas. Jūs tikrai galėsite išsirinkti sau optimaliausią stacionarų nešiojamą kompiuterį, pagal Jūsų poreikį: FF Desktop, HP, Asus, DELL, Sony, Samsung, Toshiba, Apple, IBM-Lenovo, Fujitsu-Siemens, Acer ir t.t. LCD
Adresas : Kleboniškio g. 18/Undinės g. 5, LT-44104 Kaunas
Prekyba virtuvės buitine technika su smulkiais išorės pažeidimais (stacionari ir montuojama): skalbimo mašinos, skalbinių džiovintuvai, elektrinės ir dujinės viryklės, šaldytuvai, šaldikliai, indaplovės, garų surinkėjai, mikrobangų krosnelės ir kita firmų AEG, Electrolux, SMEG ir Whirlpool technika.
Adresas : Olimpiečių g. 1, Vilnius
Įregistravimo data: 2008-09-23
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Karo Ligoninės g. 6, Kaunas
Pramoninio skalbimo, džiovinimo, lyginimo ir skalbimo inventoriaus prekyba, servisas. Sauso cheminio valymo įrangos prekyba, servisas.
Adresas : Viršuliškių g. 69-15, Vilnius
Adresas : Paupio g. 28