http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FSaldytuvai-saldikliai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Šaldytuvai, šaldikliai

Įmonių veiklos sritys  /  Technika, telekomunikacijos  /  Buitinė technika  /  Šaldytuvai, šaldikliai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : S. Žukausko g. 49, Vilniaus m., Vilniaus m. sav.

UAB "Buitis Trade"- tai įmonė, vykdanti įvairios buities technikos mažmeninę prekybą tiek parduotuvėje, tiek internete. Čia visada geros kainos!, greitas pristatymas ir profesionalus aptarnavimas. Daugelį prekių turime savo parduotuvėje. Maloniai laukiame apsilankant!

Adresas : Laisvės pr. 121, Vilnius
UAB "Frifor" šiuo metu yra viena didžiausių kompiuteriais, skaitmenine ir buitine technika prekiaujančių įmonių Lietuvoje. Sėkmingai dirbame nuo pat įkūrimo siūlydami savo klientams palankiausias sąlygas ir žemiausias kainas. Jūs tikrai galėsite išsirinkti sau optimaliausią stacionarų nešiojamą kompiuterį, pagal Jūsų poreikį: FF Desktop, HP, Asus, DELL, Sony, Samsung, Toshiba, Apple, IBM-Lenovo, Fujitsu-Siemens, Acer ir t.t. LCD
Adresas : Kleboniškio g. 18/Undinės g. 5, LT-44104 Kaunas
Prekyba virtuvės buitine technika su smulkiais išorės pažeidimais (stacionari ir montuojama): skalbimo mašinos, skalbinių džiovintuvai, elektrinės ir dujinės viryklės, šaldytuvai, šaldikliai, indaplovės, garų surinkėjai, mikrobangų krosnelės ir kita firmų AEG, Electrolux, SMEG ir Whirlpool technika.
Adresas : Olimpiečių g. 1, Vilnius
Įregistravimo data: 2008-09-23
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Jonavos g. 62A, Kaunas
IĮ "Montecha" užsiima santechnikos paslaugomis bei prekyba, taip pat buitinės technikos, vaizdo, garso ir kitos elektrotechnikos prekyba. Įmonė prekes pristato klientui tiesiogiai iš tiekėjų, dėl to mūsų tiekiamos produkcijos kainos yra žymiai geresnės nei prekybos centruose.
Adresas : Viršuliškių g. 69-15, Vilnius
Adresas : Pramonės g. 14, 62175 Alytus

Buitinė technika ir įranga buitiniai šaldytuvai ir šaldikliai skalbimo mašinos buitinė technika, smulki priežiūra ir remontas didmeninė prekyba mažmeninė prekyba