http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FProgine-avalyne
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Proginė avalynė

Įmonių veiklos sritys  /  Apranga, avalynė, galanterija  /  Proginė avalynė

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Parduotuvės
Clarks kompanija - viena iš pasaulyje pirmaujančių avalynės kompanijų! Clarks avalynės gamintojai daug dėmesio skiria patogumui, kokybei ir aukščiausio lygio aptarnavimui. Clarks kompanija nuolat investuoja į naujoves, siekdama patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Clarks kompanija siūlo komfortą, stilių bei praktiškumą visai šeimai.
Adresas : Centrinis ofisas: Ozo g. 25, 07150 Vilnius (Akropolio verslo centras)

DEICHMANN – tai mažmeninės prekybos avalyne lyderis Europoje.
Mūsų parduotuvės veikia 18-oje Europos šalių bei JAV.
„DEICHMANN“ avalynė – tai madinga, geros kokybės avalynė už patrauklią kainą. Visada patrauklios kainos. Belieka išsirinkti dydį.

Adresas : Lietuvoje
Kokybiška, šiuolaikiška, stilinga avalynė norinčioms išsiskirti moterims, panelėms, damoms bei stilingi, patogūs, šiuolaikiški batai vyrams.
Adresas : Parduotuvės
GEOX firminėje parduotuvėje stilingų laisvalaikio avalynės bei drabužių ras vyrai, moterys ir vaikai, kuriems svarbi kokybė ir išskirtinės GEOX produkto savybės. Visi GEOX kompanijos gaminami produktai - italų stiliaus ir unikalios technologijos, mados ir funkcionalumo mišinys.

Avalynė su ,,kvėpuojančia” nepralaidžia membrana padengtais padais, leidžia kojoms kvėpuoti. GEOX odinio patento dėka, padengia odinį padą ,,kvėpuojančia”, nepralaidžia membrana.
Adresas : Parduotuvė
Pirmoji ir kol kas vienintelė Lietuvoje firminė HOGL avalynės parduotuvė. Šio austrų prekinio ženklo kolekcijos - nuo tradicinės klasikinės iki stilingos laisvalaikio. Avalynė pasižymi išskirtinumu, patogumu ir nepriekaištinga kokybe.
Adresas : www.vincentshoestore.lt
Adresas : Centrinis ofisas:
Avalynė
priežiūros priemonės
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Šnipiškių 2, Vilnius LT09309 Lietuva
Šokio avalynė ir apranga visiems šokio mėgėjams.