http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FPriekabu-ir-puspriekabiu-nuoma
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Priekabų ir puspriekabių nuoma

Įmonių veiklos sritys  /  Automobiliai, transportavimas  /  Transporto priemonių nuoma  /  Priekabų ir puspriekabių nuoma
Įmonių veiklos sritys  /  Pramogos, laisvalaikis, turizmas  /  Transporto priemonių nuoma  /  Priekabų ir puspriekabių nuoma

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Jūrininkų pr. 27, LT-95225 Klaipėda
Tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai, ekspedijavimas, sunkvežimių pardavimas, remonto ir plovimo paslaugos, puspriekabių nuoma, konteinerių vežimas.
Adresas : Elektroniko g. 12, LT- 72189 Tauragė
Priekabų gamyba, priekabų nuoma, priekabos mašinoms, priekabos gyvuliams.
Adresas : Palemono g. 7, LT- 52158 Kaunas
Automobilių priekabos, nameliai ant ratų, transporto paslaugos.
Adresas : Taikos g. 11, LT-66119 Druskininkai
Bendrovė sėkmingai užsiima keleivinio transporto nuoma nuo 1996 metų. Nuomojami turistiniai autobusai, keleiviniai ir krovininiai mikroautobusai, lengvieji automobiliai. Automobilių parkas nuolat atnaujinamas. Šiuo metu bendrovė siūlo nuomotis 4-10 metų 50 vietu turistinius autobusus „Scania Irizar“, „Neoplan 116“ 1-2 metų lengvuosius automobilius “Citroen”, “Renault”, “Hyundai”. Nuo 2006 metų teikiame ir krovinių iki 1,5 tonos pervežimo paslaugas.

Autobusus
Adresas : Santariškių g. 61-24, Vilnius
Variklinio transporto nuoma (automobiliai, motociklai, sunkvežimiai, priekabos, vandens transportas). Renginių organizavimas, maitinimo paslaugos.
Adresas : Linkmenų g. 38, Vilnius
Įmonė „GOTAS“ viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, sėkmingai pradėjusi savo veiklą statybinių įrankių ir mechanizmų nuomos bei jų techninio aptarnavimo srityje. Atsižvelgdama į tai, kad ne tik individualiems asmenims, bet ir didelėms statybų bendrovėms nenaudinga įsigyti brangią statybinę įrangą, o įrankių nuoma - daug efektyvesnis problemų sprendimo būdas , UAB „GOTAS“ savo paslaugas siūlo ir įmonėms,
Adresas : Meistrų g. 16, Vilnius
Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys : statybinės įrangos nuoma, pardavimas ir jos aptarnavimas; transportavimo paslaugos;automobilinių bagažinių pardavimas; Lengvųjų automobilių priekabų pardavimas ir nuoma.