http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FNamams9
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : K. Petrausko g. 13, LT-44155 Kaunas
Įmonė įkurta 1993 m. Pirminė specializacija - prekyba statybinėmis apdailos medžiagomis. Vonios technikos prekėmis pradėta prekiauti nuo 2002 metų. Šiuo metu įmonė turi atstovybes Kaune, Vilniuje, Rygoje, Taline ir Tartu. Orientacija - į šiuolaikinio dizaino, kokybišką produkciją, kainų lygiu prieinamą vidutiniam vartotojui. Siūlomas asortimentas labai platus: nuo maišytuvų iki garo pirčių.
Vonios įrangos prekėms suteikiama 2
Adresas : Deltuvos g. 34, 08100 Vilnius
Prekyba prekėmis iš Indijos.

Prekių ir paslaugų grupės:

Juvelyriniai sidabro dirbiniai

Bižuterija - Originali Indijos gamybos bižuterija iš kaulo, akmens, metalo, medžio, odos ir kitų natūralių gamtinių žaliavų.

Dekoratyviniai dirbiniai - Dovanos ir suvenyrai, dekoratyviniai rankų darbo gaminiai iš metalo, medžio, akmens, odos, kaulo, tekstilės.

Tekstilės gaminiai - Vasarinės ir proginės suknelės, sijonai, skaros, šaliai,
Adresas : Centrinis biuras:
Prekyba virtuvės ir buities reikmenimis iš nerūdijančio plieno: puodais, keptuvėmis, stalo įrankiais, peiliais, virtuviniais įrankiais, troškintuvais, greitpuodžiais, arbatinukais, kavinukais, puodeliais, fondiu indais, vyno aksesuarais ir įvairiomis smulkmenomis.
Specializuotas buities technikos ir elektronikos prekių salonas prekiaujantis stambia bei smulkia buities technika, vaizdo ir garso aparatūra, foto prekėmis.

Skaitmeninė fotostudija

Buities technikos ir elektronikos salone „Namų technika“ veikia Konica Digital Photo Express skaitmeninė fotostudija.

PASLAUGOS

• Darome nuotraukas iš fotojuostų, skaidrių, lanksčiųjų diskelių (FD), kompaktinių diskų (CD), interneto ir kitų skaitmeninių laikmenų.
• Nuskaitome nuotraukas ir įrašome į
Adresas : VILNIUJE:
„Optimalūs kompiuteriai“ gali pasiūlyti geriausią prekių kainos ir kokybės santykį! Čia rasite daugelio vartotojų pripažinimą pelniusius lietuviškus „BMS Expert“ ir „BMS Express“ stacionarius ir nešiojamus kompiuterius bei kitą kokybišką kompiuterijos įrangą – pradedant pelėmis, žaidimais bei klaviatūromis, baigiant monitoriais, spausdintuvais, MP3 grotuvais, atmintinėmis ir kitais kokybiškais kompiuterijos ir biuro įrenginiais.
Specializuotoje statybinių medžiagų parduotuvėje "Statybų duona" rasite visą žinomiausių užsienio ir Lietuvos statybinių medžiagų tiekėjų gaminių asortimentą, reikalingą namo statybai nuo pamatų iki stogo.

Įvairios paslaugos:
• Visos statybinės medžiagos dideliais kiekiais;
• Specialistų konsultacijos;
• Pardavimas išsimokėtinai;
• Stogų, plytų ir kitų medžiagų individualūs užsakymai;
• Metalo pjovimas;
• Medienos pjovimas, pjovimas;
• Stiklo pjovimas;
• Įrankių nuoma.

Adresas : Slucko g. 3, Vilnius

Top Shop – tai populiariausios grožio, sporto, namų, sveikatos ir laisvalaikio prekės, kurios pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Grožiui:
Derma Wand odos priežiūros priemonė,
Slim & Lift Supreme apatiniai,
Celluless vakuuminio masažo prietaisas,
Velform Hair Grow Plus gelis.

Namams:
Rovus drabužių garintuvas,
Hot