http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FNamams19
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Buveinė:
Garso ir vaizdo technika
televizoriai
aparatūra
namų kinas
automobilių
dalys ir blokai
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Rytų 14a-1, Kaunas

Koklių židiniams ir krosnims gamyba pagal individualius užsakymus. Koklių restauracija, projektavimas ir gamyba

Adresas : PANEVĖŽYJE:
Viskas iš natūralios odos bei avies vilnos (vilnonė antklodės, pagalvės, paklotai, odinės, kailinės šlepetės, odinės pirštinės, odinės piniginės, odinės, kailinės kepurės, natūralūs kailiai)
Adresas : VILNIUJE:
„Optimalūs kompiuteriai“ gali pasiūlyti geriausią prekių kainos ir kokybės santykį! Čia rasite daugelio vartotojų pripažinimą pelniusius lietuviškus „BMS Expert“ ir „BMS Express“ stacionarius ir nešiojamus kompiuterius bei kitą kokybišką kompiuterijos įrangą – pradedant pelėmis, žaidimais bei klaviatūromis, baigiant monitoriais, spausdintuvais, MP3 grotuvais, atmintinėmis ir kitais kokybiškais kompiuterijos ir biuro įrenginiais.
Adresas : Justiniškių g. 79, Vilnius

IĮ „Pelenės baldai“ dirba jaunas, tačiau daugiau nei 10 metų patirtį baldų srityje turintis kolektyvas, visada ieškantis naujų idėjų, naujų krypčių, idant sukurtų originalų  ir vienetinį baldą. Balduose  naudojamos rankų darbo detalės, pagyvinančios , puošiančios ir sušildančios gaminius, suteikiančios išskirtinumą ir originalumą. Savo darbe stengiamės būti pirmi, įdomūs ir naujoviški, ką leidžia didelė patirtis