http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FMokslo-istaigos-institutai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Mokslo įstaigos, institutai

Įmonių veiklos sritys  /  Valstybinės institucijos, Organizacijos  /  Mokslo įstaigos, institutai

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Santakos g. 18, Pagrynių k., Šilutės r.
Adresas : Aušros al. 66, Šiauliai

Darnaus vystymosi institutas – tai sėkmingai veikianti, šiuolaikine mokslo išmintimi besiremianti įstaiga, kuri  savo klientams užtikrina aukštą teikiamų paslaugų racionalumo, efektyvumo ir inovatyvumo lygį. Mūsų įstaigai galite patikėti net pačias sudėtingiausias lokalinio, nacionalinio ar tarptautinio mąsto užduotis.

           Suburta darni įvairių sričių tarptautinė ekspertų komanda nepriekaištingai vykdo savo funkcijas, kurios nulemia aukštą įstaigos teikiamų

Adresas : Laisvės pr. 115A, Vilnius
Adresas : Sodų g. 4, Vilnius

Bendrovė „Studium Generale“ Į.K. 302443353, yra oficialiai įregistruota įmonė, kurios tikslas - teikti aukščiausio lygio paslaugas mokslinių rašto darbų rinkoje. Teikti visas įmanomas garantijas pagal užsakovo pageidavimus!

Po atrankos komandoje liko tik profesionalai, dirbantys oficialiai pagal darbo sutartį! Renkantis personalą, mes vadovaujamės ne tik profesionalumu, mums svarbūs ir asmeniniai žmogaus bruožai