http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FMaisto-prekes19
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Maisto prekės

Įmonių veiklos sritys  /  Prekybos centrai  /  Bruklinas Šiauliai  /  Maisto prekės

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Laisves al. 48, Kauna
„Hesburger“ - tai didžiausias Šiaurės šalyse greito maisto restoranų tinklas. Per pastaruosius 15 metų tinklas vystėsi labai sparčiai.
Adresas : Savanorių pr. 176, LT-03154 Vilnius
UAB „Norfos mažmena“ buvo įsteigta 1997 m. ir šiuo metu yra sparčiausiai Lietuvoje besivystantis mažmeninės prekybos tinklas. Bendrovė valdo 111 parduotuves ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje, nusileisdama tik „VP Market“ ir bendrovės „Palink“ valdomam „Iki“ prekybos tinklui.
Adresas : Nemuno g. 79, Panevėžys

DĖMESIO PNP DEGALINĖJE, ESANČIOJE PANEVĖŽYJE NEMUNO G. 79 A, ALKOHOLIS, GĖRIMAI, UŽKANDŽIAI VISĄ PARĄ.MALONIAI LAUKIAME JŪSŲ 24 VALANDAS PER PARĄ.

Įmonė prekiauja A98, A95, A95 ecto benzinu, Dyzelinu ir žymėtu  kūru žemės ūkiui bei dujomis automobiliams ir buitiniais dujų balionais. Taip pat įmonėje yra automobilių plovykla bei automobilių stovėjimo aikštelė.
Adresas : Daukniūnai.,Panevėžys

Didmeninė bei mažmeninė prekyba natūraliais,pagal kaimiškas tradicijas rūkytais mėsos gaminiais natūraliose rūkyklose.Taip pat asortimente turime virtų,karštai rūkytų gaminių bei vyniotinių