http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKoncertu-renginiu-organizavimas-agenturos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Koncertų, renginių organizavimas, agentūros

Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Koncertų, renginių organizavimas, agentūros
Įmonių veiklos sritys  /  Pramogos, laisvalaikis, turizmas  /  Koncertų, renginių organizavimas, agentūros
Įmonių veiklos sritys  /  Verslo, buitinės ir kitos paslaugos  /  Koncertų, renginių organizavimas, agentūros

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Dūmų g. 3, LT-1119 Vilnius
Ekstremalios pramogos ir žaidimai Jūsų organizuojamiems renginiams. Renginių apšvietimo įrangos nuoma, renginių įgarsinimo įrangos nuoma, verslo renginių organizavimas.
Adresas : Laisvės pr. 111-4, Vilnius
Renginių organizavimas, konferencijų bei seminarų organizavimas, vestuvių planavimas, verslo renginiai, garso bei apsvietimo technikos nuoma, dj paslaugos, paviljonų nuoma, renginių vedėjų paslaugos.
Adresas : P. Žadeikos g. 15-23, Vilnius
Jei esate įmonės atstovas, BŪTINAI SUSISIEKITE dėl informacijos apie įmonę sutvarkymo:
Tel.: (37) 222532
El.paštas: reklama@ringo.lt
Adresas : Sudervės 67d, Avižieniai, Vilniaus r.
Esame vaikų švenčių organizatoriai. Mūsų tikslas - kurti pasaką bei šventinę nuotaiką vaikams bei jų tėvams. Dirbame tam, kad vaikai mus mylėtų.

MES ATVEŠIME ŠVENTĘ PAS JUS!
Adresas : Centrinis ofisas:
UAB „Balheidas" - koncertinė firma, įkurta 1999 metais. Įmonės pagrindinės veiklos sritys: scenų, pakylų, paviljonų, įgarsinimo ir apšvietimo įrangos nuoma ir aptarnavimas, įvairaus pobūdžio renginių organizavimas nuo idėjos sumanymo iki jos realizavimo.
Mūsų įmonės pagrindinis tikslas - teikti profesionalias ir kokybiškas renginių organizavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas, originalių idėjų ir sprendimų pagalba įgyvendinti įvairiausius
Adresas : KAUNE:
"Bernelių užeiga“ nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka. Šiuo metu veikia trys šiam tinklui, besirūpinančiam etnokultūros puoselėjimu ir saugojimu, priklausantys restoranai ir lauko smuklės.

Pagrindinės „BERNELIŲ UŽEIGOS“ teikiamos paslaugos, - tai maitinimas bei įvairių švenčių, pramogų bei mugių organizavimas. Rengiame vestuvių pokylius, krikštynas, vardynas, vaikų
Adresas : Raudondvario pl. 107, LT-47186 Kaunas
Atstovaujame Lietuvos muzikos grupes ir atlikėjus, Organizuojame koncertinius turus, festivalius, masinius renginius, koncertus, šventes, kuriame ir įgyvendiname įvairius, nestandartinius „show“ projektus.
Adresas : Vytauto g. 102, Šiauliai
UAB "DEidėja" - idėjos jūsų šventėms.

Planuojate įmonės ar šeimos šventę, ieškote staigmenų ar siurprizų, svajojate apie ypatingai dekoruotą šventinę patalpą, norite, kad šventinės akimirkos būtų įamžintos fotografijose arba video kadruose - tai mes padėsime įgyvendinti.

Nuolat besitobulinantis ir ieškantis naujovių kolektyvas pasirūpins jūsų gera nuotaika ir sumažins jums rūpesčių.
Išpildysime visas jūsų svajones .
Tegul jūsų šventė ilgai
Adresas : Giedraičių g. 85, Vilnius
Koncertų - renginių organizavimas, vadyba - prodiusavimas, kultūrinis švietimas, klubinė veikla, dainuojamosios poezijos ciklai, pramogos vaikams (popietės, teatriukai, koncertukai, žaidimai, animacija). Atlikėjai klubams, barams, koncertų salėms. Fotografų nuoma.
Adresas : M.Jankaus 14-14
Geriausios gimtadienių ir  dovanų idėjos mažiems ir dideliems.
Adresas : Kaimelio g. 5, LT-07100 Vilnius
Dovanos visiems gyvenimo atvejams: aktyvios pramogos, romantiškos dovanos, dovanos siekiantiems tobulėti, grožio ir stiliaus dovanos, knygos, žaidimai, muzika, filmai, suvenyrai, buitinė ir kompiuterinė technika ir dar daug originalių idėjų. Viskas vienoje vietoje - nuo raktų pakabuko iki Formulė 1 vairavimo kursų. Padovanok dovaną jau šiandien!
Adresas : Kalvarijų g. 103-43, Vilnius
Vaikų vasaros stovyklos, pažintiniai žygiai, sąskrydžiai ir įmonių šventės, turizmo varžybos - visa tai tik maža dalis to, ką mes galime Jums pasiūlyti.
Adresas : Derceklių kaimas, Dituvos sodai
Rengiami banketai, vestuvės, gimtadieniai ir kt.

Adresas : Gedimino pr. 27, Vilnius
VšĮ “Festiva vita” savo veikloje siekia apjungti kultūros vartotojų, puoselėtojų ir kultūros rėmėjų siekius etninės kultūros populiarinimui Lietuvoje. Veiklos tikslai - kultūros tradicijų, meninės veiklos puoselėjimas ir plėtra, kultūrinio paveldo išsaugojimas

Renginių ciklai:
1. Bažnyčia ir valstybingumas
2. Vasara Šventojoje

Renginiai:
1. Mes - Lietuvos vaikai
2. Suklegos
3. St. Šimkaus chorų festivalis
4. Gaudeamus
Adresas : Rygos g. 37-13, Vilnius
Šaudymo klubas, šiuolaikinis tiras, šaudymo apmokymai, sportinių bei kovinių ginklų nuoma, renginių organizavimas.
Adresas : Klaipėda
Renginių (koncertų, teatralizuotų programų, parodų) organizavimas; Kūrybinio bendradarbiavimo projektai: idėjos ir įgyvendinimas; Vaikų ir jaunimo laisvalaikio bei meninio lavinimo organizavimas;
Scenos aparatūros nuoma, įgarsinimo ir apšvietimo paslaugos.  

Adresas : Taikos pr. 34A, Kaunas
Įvaizdžio formavimo agentūra “Ifa” organizuoja aukšto lygio renginius, prekių pristatymus, degustacijas, prezentacijas ir
reklaminės spaudos platinimus visoje Lietuvoje. Bei įvaizdžio kaip marketingo ir ryšių su visuomene priemonės efektyvaus panaudojimo konsultacijas. Pastarosios susijusios su ilgalaike kompanijų komunikacijos strategija, kurioje ‘Ifa” yra ir gali tapti jūsų nuolatiniu partneriu.
Adresas : Saulėtekio g. 2-1, Raudondvario k., Kauno r.
Adresas : V.Krėvės 99a, Kaunas
Renginių organizavimo agentūra „INSPIRE“ įkurta 2007 m. Mes kuriame idėjas, siūlome scenarijus, įvairius netradicinius sprendimus, planuojame ir koordinuojame renginių eigą. Mūsų spalvingas ir svarbiausia – profesionalus kolektyvas visada pasiryžęs padaryti viską, kad atmosfera, tvyranti renginio metu, neišblėstų nuo pat pradžių iki pat pabaigos. Siekiame, kad mūsų rankomis Jums sukurtas šedevras paliktų neišdildomus įspūdžius. Mūsų pagrindinis