http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKino-televizijos-video-studijos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Kino, televizijos, video studijos

Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Kino, televizijos, video studijos
Įmonių veiklos sritys  /  Švietimas, mokslas, kultūra  /  Kino, televizijos, video studijos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : V. Maciulevičiaus g. 51-205, Vilnius
Video reklama, vaizdo interviu, renginių vizualizacijos, reprezentaciniai vaizdo klipai, dokumentinis kinas, prezentacinės skaidrės, muzikiniai, karaokė, interaktyvūs DVD, video mokymai, DVD autoringas, subtitrai, TV vinjetes, Dizainas, Spaudos maketai, Web Baneriai, interaktyvus vaizdo turai
Adresas : P. Vileišio g. 18, Vilnius
Įmonė mediaPRO įkurta 2006 m. pradžioje. Mūsų teikiamos paslaugos apima vaizdo ir radijo reklamą, dokumentinių bei vaidybinių kino filmų gamybą, kompiuterinės grafikos ir animacijos (2D, 3D) apipavidalinimą, vaizdo montažo bei profesionalaus filmavimo darbus.
Adresas : Olimpiečių g. 3, Vilnius
Prodiuserinė kompanija, gaminanti reklaminius vaizdo klipus, korporatyvinius, dokumentinius ir mokomuosius filmus.
Adresas : M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius
„OMG studio“ tai dizaino, video, animacijos bei vadybos specialistus vienijanti kompanija, kurianti savo klientams pridėtinę vertę. OMG teikia paslaugas nuo logotipo sukūrimo iki ilgalaikės rinkodaros strategijos.
Adresas : K. Donelaičio g. 79-11, Kaunas
Adresas : K.Borutos 26-16
Informaciniai ir viešųjų ryšių projektai. Veiklos sritys - reklamos marketingas ir strategijos planavimas, vaizdo, radijo ir grafinė reklama, kino filmų, kompiuterinės grafikos, animacijos kūrimas, profesionalaus filmavimo ir montažo darbai, renginių organizavimas.