http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FKavines10
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Kavinės

Įmonių veiklos sritys  /  Prekybos centrai  /  Mega Kaunas  /  Kavinės

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : UAB "DELANO"
Picerijose „DELANO PICA“ siūloma skanauti beveik 40 rūšių picų, ragauti įvairių užkandžių ir salotų, užsisakyti karštų žuvų, vištienos, mėsos ar miltinių patiekalų bei mėgautis firminiais desertais.
"Cinamon Café" kviečia atvykti papietauti ir atsipalaiduoti jaukioje aplinkoje. Neįprastas dizainas padės jums atitrūkti nuo kasdienybės, pasijusti išskirtinės aplinkos dalimi, mėgautis puikiu maistu ir patirti nuostabių dalykų. "Cinamon Café" siūloma paskanauti įvairių tarptautinių ir amerikietiškų patiekalų. Gundanti Teksaso ir Meksikos virtuvė nustebins net ir pačius išrankiausius klientus. Čia galite rengti vakarėlius, renginius, švęsti gimtadienius.
Adresas : Trakų g. 2 LT-01132, VILNIUS
Kavinė „FashionBar“ – tai vieta žmonėms, kurie turi ir brangina savo stilių. Buvimas savimi yra vertybė, kuria paremta „FashionBar“ koncepcija. Platus stilingos europietiškos virtuvės patiekalų pasirinkimas tiks bet kokiam lankytojo skoniui. Mes vertiname mokančius įvertinti.

Kavinėje „FashionBar“ organizuojami įvairių rūbų kolekcijų pritatymai, degustacijos ir kiti renginiai, kurie supažindina su naujausiomis mados tendencijomis. Novatoriškumas, stilius ir sugebėjimas
Adresas : Centrinis ofisas
Viena iš 4 restoranų tinklo "Katpėdėlė" tipų (restoranų tinklą sudaro "Katpėdėlė pirkia", "Katpėdėlė bistro" ir "Katpėdėlė Carskoje Sėlo" restoranai.; Puiki picerija visiems mėgstantiems picas ir lengvus užkandžius, dievinantiems modernumą, bet kartu grįžtantiems prie jaukios ir šiuolaikiškos atmosferos. Dažnai klystama manant, kad picerijos yra skirtos tik jaunimui - jokiu būdu. Mūsų picerijose yra laukiamas kiekvienas. Pagal
Originali kava, paruošiama iš šviežiai skrudintų aukščiausios kokybės pupelių.

Tai vienintelė kavinė Kaune, kurioje kiekvieną kavos puodelį barmenai papuošia nuostabiu piešiniu.

Prekių ir paslaugų grupės:

Itališka virtuvė - Itališka duona: invaltino, ciabatina, makaronai, salotos.

Itališki desertai

Tikra Itališka kava!

Įspūdingi alkoholiniai kokteiliai

Maistas išsinešimui

Kava išsinešimui (vienkartiniuose Induose)

Keliolikos rūšių sveriama kava - malta arba pupelėmis
Adresas : Administracija:
UAB “Rafaela”, tai 2005 m įkurta įmonė. Tačiau ši jauna įmonė naudoja ilgaamžes tradicijas turinčią itališkų ledų (Gelato Italiano) gamybos technologiją bei aukščiausio lygio įrengimus. Nuolat konsultuojamasi su partneriais Italijoje, apie naujas technologijas, naujus ledų receptus bei naujus skonius. Taigi mūsų klientas gauna aukščiausios kokybės visame pasaulyje pripažintą ir be galo mėgstamą produktą.

Ledai gaminami pagal
Adresas : UAB "LJ78" administracija:
"Valentino ledainės" siūlo platų asortimentą ledų, gaminamų pagal šimtametes italų tradicijas. Šiuo metu gaminami 50 skirtingų skonių ledai. Tai vaisiniai: braškiniai, avietiniai, apelsininiai, greipfrutiniai, kriaušiniai, melioniniai, mėlyniniai, žemuoginiai, persikiniai, bananiniai, kivių skonio ir kt. Pieniniai: plombyras su traškiais šokolado gabalėliais, karameliniai, kokosiniai, šokoladiniai su riešutais, kiaušininiai su vynu "Marsala" arba romu, pistacijų, amareto, kavos pyragaičių