http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FInformacijos-paslaugos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos internetu
Adresas : Ramybės g. 4-70
GOOGLE AdWords reklama. Būkite matomi GOOGLE AdWords paieškos sistemoje. Google Adwords - efektyviausia interneto reklama Jūsų verslui.
Adresas : Taikos pr. 31/13, Klaipėda
Keleiviu vezimas, keleiviu pervezimas, transporto paslaugos, automobiliu nuoma, autonuoma, minivenu nuoma, lengvuju nuoma, transferai, apgyvendinimo paslaugos Nidoje, buto nuoma Nidoje, paslaugos Nidoje, turizmas, laisvalaikis
Adresas : P. Lukšio g. 32/ J. Kubiliaus g. 12, LT-08222 Vilnius
IGK dirba Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kt. Kompanijos partneriai - kreditų draudikai Euler-Hermes, Atradius, Ducroire-Delcredere ir kt.
Paslaugos: ataskaitos apie verslo partnerių mokumą, monitoringas, skolų išieškojimas, draudimo brokerio paslaugos ir kt.
Adresas : Centrinis ofisas:
INTERINFO LIETUVA, UAB - viena didžiausių Lietuvoje informacinių katalogų ir telefonų knygų leidėja. INTERINFO grupė priklauso TEXAS PACIFIC GROUP kompanijai (JAV) ir yra viena didžiausių verslo katalogų leidybos kompanijų Europoje - jungia Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje esančias verslo katalogų leidybos įmones.
Adresas : Danės g. 15, Klaipėda
Veikla: politinės kultūros, demokratijos ir kitų politinių režimų vertybių ir normų tyrinėjimai, jų dabartinės plėtros analizė, mokslinių prognozių paruošimas, mokslinių-techninių ekspertizių atlikimas, visuomenės vystymosi teorijų ir ESBO dokumentų studijos, seminarų, diskusijų organizavimas
Adresas : Akademijos g. 2, Vilnius
Adresas : Taikos pr. 82-1, Klaipėda
UAB Ismira jau 11 metų užsiima įdarbinimu į kruizinius laivus. Siūlo studijas, darbą ir migracijos paslaugas į Australiją.

UAB Ismira Group užsiima įmonių steigimu, verslo konsultacijomis ir buhalterine apskaita Baltarusijoje ir Anglijoje. Personalo atranka Lietuvoje ir Baltarusijoje. Mes jau 8 metus turime savo verslą Baltarusijoje, todėl mielai padėsime ir jums įsikurti toje šalyje.
Adresas : V. Putvinskio g. 56, Kaunas
www.kamane.lt yra interneto dienraščio ritmu dirbantis, Kaune sukurtas profesionalaus meno informacinis portalas -- vienintelis Lietuvoje kasdien lietuvių ir anglų k. pristatantis visų rūšių meną ir kultūros politiką: naujienos iš Kauno, visų šalies regionų ir užsienio, faktai, aktualijos, vertinimai, diskusijos – toks yra mūsų interesų ratas ir ritmas.

Būk matomas ir pastebėtas, būk girdimas ir
Adresas : Danės g. 15, Klaipėda
Tarptautinės jaunųjų ūkininkų sąjungos (International Union of Young Farmers) Lietuvos atstovybės teisinėje bazėje veikia TJŪS Sekretoriatas, kuris organizacijos narius, valdybos narius jungia techniniais ryšiais, archyvuoja TJŪS įstatynių institucijų ir renginių dokumentaciją.
Adresas : Vilnius
www.tavomeistras.eu -tai naujos kartos statybos remonto paslaugų pasiūlos ir paieškos internetinė svetainė statybininkams ir užsakovams.
Jei turite projektą statytis ar tiesiog sugalvojote pradėti remontą - ieškokitės meistrų www.tavomeistras.eu
Statybininkas, tavo meistras,
Adresas : Vilnius
Spausda,skrajučių,reklamų,nemokamų periodinių leidinių platinimas visuose Lietuvos miestuose.
Adresas : SĮ "Susisiekimo paslaugos"
Vilniaus autobusų tvarkaraščiai:
www.vilniustransport.lt/autobusai.html
Adresas : SĮ "Susisiekimo paslaugos"
Vilniaus troleibusų tvarkaraščiai:
www.vilniustransport.lt/troleibusai.html