http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FGarso-irasu-studijos-renginiu-igarsinimas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Garso įrašų studijos, renginių įgarsinimas

Įmonių veiklos sritys  /  Reklama, žiniasklaida, leidyba  /  Garso įrašų studijos, renginių įgarsinimas
Įmonių veiklos sritys  /  Švietimas, mokslas, kultūra  /  Garso įrašų studijos, renginių įgarsinimas

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Žukausko g. 20 Vilnius
Mes esame jauni ir ambicingi, kruopštūs ir talentingi. Mūsų komandos nariai reklamos gamybos srityje dirba jau ne vienerius metus, tad mūsų sukaupta patirtis visada leidžia pasiūlyti Klientui būtent Jam tinkamą sprendimą.
Adresas : Kareivių g. 6-405, A korp., Vilnius
Adresas : K.Borutos 26-16
Informaciniai ir viešųjų ryšių projektai. Veiklos sritys - reklamos marketingas ir strategijos planavimas, vaizdo, radijo ir grafinė reklama, kino filmų, kompiuterinės grafikos, animacijos kūrimas, profesionalaus filmavimo ir montažo darbai, renginių organizavimas.
Adresas : V. Bielskio g. 82, Šiauliai
AUDIO - VIDEO KLIPŲ, PYPTONŲ GAMYBA renginiulinija TAŠKAS lt     Vieno garso klipo kaina - tik nuo 135 Lt, o gamyba trunka iki 12 valandų Vaizdo klipai tik nuo 250 Lt.
Adresas : Kauno g. 16A, Ukmergė
ROCKMERGĖ - tai klubas, vienijantis žmones, kurie yra neabejingi muzikai. Muzikai visuose jos pavidaluose! (Neturima minty populiarioji dabartinė plastmasinė nežinau net kas, nes jos ir muzika pavadint negalima..) Žodžiu, nuo pat savo pradžios, klubas siekė padėt žmonėms eit ju pasirinktu keliu..
Adresas : A. Jakšto g. 9
Switched! įrašų studijos veikla apima reklaminių garso projektų kūrybą, gamybą bei adaptavimą. Taip pat muzikos prodiusavimą ir garso įrašymą. Nuo pat studijos gyvavimo pradžios savo veiklą grindėme profesionalumo ir aukštos kokybės principais, todėl buvo suburtas kūrybingas kolektyvas, patyręs garso įrašų bei reklamos srityse, kuris esamiems ir būsimiems klientams gali pasiūlyti kokybiškas garso įrašų paslaugas. Darbas puikiai
Adresas : Antakalnio g. 28, 10305 Vilnius, Lietuva
Company UAB "VAITAITAU" is working in the fields of producing, arranging & composing music, TV commercials soundtrack production, music creation for movies, music for theatre performances, radio commercials, VO recording, editing & casting, engineering, mastering & etc.