http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FEkstremalios-pramogos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Ekstremalios pramogos

Įmonių veiklos sritys  /  Pramogos, laisvalaikis, turizmas  /  Ekstremalios pramogos

Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : P. Lukšio g. 43-59, Kaunas
Įregistravimo data: 2009-04-29
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Santakos g. 18, Pagrynių k., Šilutės r.
Adresas : Minties rato 36-2, LT-50282, Kaunas
Pasirūpinsime Jūsų laisvalaikio pramogomis ir šventėmis: bernvakariu, mergvakariu, vestuvėmis, koncertu, vakarėliu, iškyla, varžybomis, jubiliejumi, renginiu vaikams, kalendorine, profesine ar įmonės švente.
Adresas : Vytauto g. 55, 00134 Palanga
Nardymo klubas "Baltic Diver" susikūrė 2008 metais. Klubas vienija narus mėgėjus ir profesionalus, bet tai neužkerta kelio jiems kartu smagiai leisti laiką. Klubo narius vienija bendras pomėgis nardyti, ieškoti naujų i
Adresas : Maironio g. 13-5, Kaunas
Adresas : Veiveriu 17, Kaunas
Adresas : Sniegenų g. 28, Kaunas
Klubas  puoselėja aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą ,sportą su šunimis, skatina darbo ir kūrybinių  įgūdžių plėtojimą ,  žmonių dorovines bei kultūrines vertybes ,,siekiant fizinio ir dvasinio asmenybės tobulėjimo.Prioritetinė sporto šaka-šunų kinkinių sportas.
Adresas : Smolensko g. 12, Vilnius
UAB „Gera dovana“– didelį dovanų spektrą nuo SPA procedūrų iki ekstremalių pramogų siūlanti įmonė. „Gera dovana“ ir dovanų portalo www.geradovana.lt siūlomi produktai: elektroniniai dovanų čekiai, prekybos centrų dovanų čekiai ir naujovė rinkoje – dovanų kortelės.
Adresas : Linkmenų g. 38, Vilnius
Įmonė „GOTAS“ viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, sėkmingai pradėjusi savo veiklą statybinių įrankių ir mechanizmų nuomos bei jų techninio aptarnavimo srityje. Atsižvelgdama į tai, kad ne tik individualiems asmenims, bet ir didelėms statybų bendrovėms nenaudinga įsigyti brangią statybinę įrangą, o įrankių nuoma - daug efektyvesnis problemų sprendimo būdas , UAB „GOTAS“ savo paslaugas siūlo ir įmonėms,
Adresas : Panerių g. 64 , Vilnius
Įregistravimo data: 2009-04-27
Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.
Adresas : Draugystės 19-347, (4blokas, III aukštas)
Adresas : VC "Neapolis" 601 kab. Taikos pr. 52C, Klaipėda
Atliekame visus darbus betkokiame aukstyje, gylyje ar sunkiai prieinamose vietose. Visus darbus atliekame alpinistines irangos ir virviu pagalba, todel taip yra taupomas jusu laikas ir sanaudos.Del saugumo, darbo kokybes ir maziausios kainos mes garantuojame.
Adresas : Minijos 130-1, Klaipėda
PRAMOGŪNAS - PRAMOGU MALUNAS
Linksmų švenčių receptai:
Jubiliejai ir gimtadieniai
Naujametiniai, Kalėdiniai vakarėliai
Aktyvios iškylos
Vaikų šventės
Stilingi vakarėliai
Vestuvės
Adresas : S.Daukanto g. 17, Kaunas
Įregistravimo data: 2009-05-20
Kelionės Lietuvoje ir užsienyje, draudimas, lėktuvų bilietai, ekstremalios pramogos, ekskursijos po Lietuvą, poilsis Nidoje, Palangoje, Druskininkuose.
Adresas : Mosėdžio g. 71, Kaunas
Šaudom.lt - Dažasvydis ir kitos aktyvaus laisvalaikio pramogos Kaune.

Šaudom.lt - Dažasvydžio klubas, siūlantis kokybiškiausias dažasvydžio paslaugas Kaune.

Mūsų organizuojamuose žaidimuose gali žaisti iki 60 žaidėjų, kuriuos aprengsime, aprūpinsime markeriu, kamuoliukais, kauke, apsaugine liemene ir profesionaliu instruktažu, taip sumažindami žaidimo riziką iki minimumo. Žaidimus organizuojame Šilainių, Aukštųjų kaniūkų, Ringaudų mikrorajonuose esančiose aikštelėse.
Adresas : Radžiūnų km., Alytus
Adresas : Kolonistų k., Simno sen., Alytus

Didžiausias Baltijos šalyse „ONE nuotykių parkas“ įsikūręs pačiame Druskininkų centre Nemuno pakrantėje.

3 ha teritorijoje medžiuose įrengta 10 trasų mažiems ir dideliems iš daugiau nei 130 rungčių.  Net 400 m skrydžių per Nemuną, kur galite išvystyti net 55 km/h greitį, lenktynių trasa, ir artėjanti karščiausia 2011 m. naujiena -  šuolis-sūpynės iš

Adresas : S. Žukausko g. 1
UAB "Vaiduokliai" - vienintelė bendrovė Lietuvoje organizuojanti neįprastas pramogas ir ekskursijas nakties metu. Siūlome įdomų laisvalaikį įvairių pomėgių žmonėms - romantikams, ekstremalių pojūčių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ar ieškantiems savo šventei ko nors įspūdingo.
Adresas : Valstiečių g. 1-3, Klaipėda