http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FBiuro-baldai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Ateities g. 21A, LT-06326 Vilnius
UAB „Dvi kryptys“ dirba biuro įrangos ir reklamos srityse nuo 1999 metų. Tikslas – išklausyti, suprasti ir rekomenduoti geriausią sprendimą. Mums padeda visame pasaulyje ir Europoje pripažinti profesionalios įrangos gamintojai.
Mes sakome „ne“ standartiniams pasiūlymams ir kiekvieną kartą surandame arba sukuriame tai, ko reikia užsakovui.
Net jei niekas iki šiol to nedarė, gal būt tai padaryti galime
Adresas : Verkių g. 29, 9 korpusas, Vilnius
UAB "3T Sistema" biuro aprūpinimo paslaugas teikianti įmonė.
Bendrovė siekia, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausias paslaugas, kuriomis būtų lengva naudotis, aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę, bei maksimalią naudą.
Svarbiausias "3T Sistema" siekis - teikti išskirtinę kokybę savo klientams, nes mūsų sėkmė priklauso nuo Jūsų sėkmės.
Siūlome sprendimus, kurie Jums suteikia galimybę greitai, paprastai ir efektyviai naudotis sukurtu ir
Adresas : Pylimo g. 30, LT-01135 Vilnius
Biuro baldai iš Italijos, Belgijos, Ispanijos ir kitų Europos šalių. Platus produkcijos pasirinkimas: nuo įprastų baldų iki prabangių kabinetinių komplektų, jų projektavimas, eksportas, importas, didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba.
Adresas : Baltrušaičio g. 9-44, LT-09108 Vilnius
ADELANTA ("lotyniškai") - išmintinga ir nepalenkiama, stovinti aukšto kalno viršūnėje ir stebinti gyvenimo upę, ramiai nešančią savo gilius vandenis toli už horizonto...
Susikurkite patogią darbo vietą! Komfortiška darbo vieta, tai naujos idėjos, dideli planai, tam kad Jūsų verslas klestėtų.

Mes galvojame apie mūsų klientų poreikius, tam kad sukurti patogią, šiuolaikišką darbo vietą. Pasirinkus mūsų siūlomus baldus, tikrai
Adresas : J. Žemgulio g. 25, Kaunas
Virtuvės ir prieškambario baldų, slankiųjų spintų gamyba bei prekyba buitine technika. Biuro bei vonios kambario baldai.
Adresas : VILNIUJE:
UAB „Affinitas“ įkurta 1997 metais. Pagrindinė veikla yra nestandartinių baldų gamyba iš laminuotos plokštės, fanieruotės, MDF,metalo, stiklo. Siūlome įvairiausią spalvų gamą. Pagal individualius kiento pageidavimus gaminame virtuvės, svetainės, prieškambario baldus, spintas su stumdomomis durimis, baldus biurams, kavinėms, restoranams, barams, viešbučiams. Įgyvendiname unikalius dizainerių, architektų projektus.
Adresas :  Beržų 2-oji g-tvė 42, LT-68100 Pietariai, Marijampolės sen.
Baldai, eksportas, importas, mažmeninė prekyba
Adresas : Jankiškių g. 18, LT-02300 Vilnius
Įmonė gamina baldus pagal užsakymus.
Adresas : Centrinis ofisas
UAB "Aisuva" įsikūrė 1994 m. gruodžio mėn. Veiklos kryptis- mažmeninė prekyba raštinės reikmenimis. Kiekvienais metais įmonė plėtė savo veiklą, didino prekių asortimentą.
Mes esame savo srities profesionalai, tad galime pasiūlyti prekes už jas atitinkančią kainą.
Jei reikalingos prekės nerandate mūsų kataloge - skambinkite, mes žinome kur ją rasti. Mūsų tikslas - perimti Jūsų rūpesčius apsirūpinant raštinės ir
Adresas : Administracija
Bendrovės pagrindinė veikla - virtuvės bei biuro baldų gamyba pagal individualius užsakymus. "ALANTO" baldai pasižymi savo išskirtinumu, modernumu, aukšta kokybe, o svarbiausia - maksimaliai patenkina kiekvieno pirkėjo poreikius. Bendrovė turi savo parduotuvių tinklą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bei atstovybes Mažeikiuose, Rygoje. Smarkiai išplėtusi savo gamybos apimtis, įmonė nemažai produkcijos eksportuoja į Norvegiją, Latviją ir kitas šalis.
Pagamintiems
Adresas : Architektų g. 194-25, Vilnius

UAB "Algimanto baldų" specializacija - nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba. Gamybai naudojame aukštos kokybės medžio drožlių plokštes, laminatus, komplektuojančią furnitūrą. Turintis didelę patirtį, aukštos kvalifikacijos specialistai, jūsų norus pavers realybe.

Adresas : Justiniškių 79, P.C. Nemuno baldai, LT-05101 Vilnius
Mažmeninė prekyba baldais, baldų projektavimas
Adresas : Pramonės g. 31, 62175 Alytus
2003 metų lapkričio mėnesį, įkurta UAB "Alsotana" savo veiklą pradėjo, kaip prekybos ir paslaugų įmonė. Prekiaujanti įvairių Lenkijos ir Vokietijos gamintojų laminuota medžio drožlių plokšte, baldų furnitūra, stalviršiais ir kitomis medžiagomis, reikalingomis Jūsų baldų gamybai. Šia veikla įmonė sėkmingai užsiima ir šiuo metu, tačiau pagrindinė jos veiklos kryptis tapo virtuvės baldų, biuro baldų, miegamojo baldų,
Adresas : P. Lukšio g. 18, LT-08221 Vilnius
„AN Office“ - biuro prekių rinkos lyderis Baltijos šalyse. „AN Office“ siūlo pilną biuro aptarnavimo kompleksą ir per 24 val. Jums į biurą pristato viską, kas reikalinga Jūsų maloniam darbui, pradedant rašikliais, popieriumi ir kitomis kanceliarinėmis prekėmis, baigiant kompiuteriais, baldais, buitinėmis ir maisto prekėmis.

“AN Office” gali pasiūlyti plačiausią asortimentą bei maksimaliai lanksčias kainas tiesioginio
Adresas : Vytenio g.50 , Vilnius

Šiuo metu įmonė prekiauja garsių italų „Natuzzi“ „Italsofa“ „Beldivani“ natūralios odos svetainės komplektais, atvežtais iš Vokietijos parodų minkštais odiniais bei gobeleniniais svetainės baldais.

Adresas : J. Basanavičiaus g. 58, 28194 Utena
Baldai
projektavimas
gamyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Gegužių g. 45, 78326 Šiauliai
Baldai
projektavimas
gamyba
mažmeninė prekyba
Adresas : Jonavos g. 254, 44132 Kaunas
Baldai
projektavimas
gamyba
Adresas : Respublikos g. 28, LT-35174 Panevėžys
Mažmeninė prekyba baldais
Adresas : Ulonų g. 5, Vilnius 
UAB "ARTACO" projektuoja, gamina ir parduoda baldus biurui ir namams. Terminas nuo projekto suderinimo ir montavimo 4-5 savaitės.