http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FApranga17%2F-%2F20
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Klaipėda
Pėdkelnės
Adresas : Ramygalos g. 151, Panevėžys
Drabužiai moterims ir vyrams
Adresas : PC "Akropolis"
Kailinių ir odinių drabužių parduotuvė.
Adresas : KAUNE:
Apatinis trikotažas
Adresas : Laisvės al. 45, 44309 Kaunas
Džinsiniai drabužiai
Adresas : Panerių g. 43, LT-03202 Vilnius
Viršutinė apranga moterims - kostiumai, kelnės, sijonai, palaidinės, paltai, striukės, puspalčiai, lietpalčiai, megztiniai, skarelės; vyrams - paltai, lietpalčiai, striukės, kostiumai, švarkai, kelnės, marškiniai, kaklaraiščiai, megztiniai, šalikai, kepurės bei apranga vaikams.
Adresas : Vilnius, Klaipėda
Džinsiniai drabužiai
Adresas : VILNIUJE:
"Mango" drabužiai skirti jaunai, pasitikinčiai savimi, šiuolaikiškai, miesto moteriai siekiančiai atrodyti elegantiškai ir stilingai. "Mango" parduotuvėse tvyro dinamiška atmosfera ir dirba profesionali bei padėti pasiruošusi komanda. „Mango“ vardas plačiai žinomas ir vertinamas visame pasaulyje.

Adresas : VILNIUJE:
"Mexx" - tai moderni jauna klasika skirta optimistiškiems, atviriems, uždegantiems ir linksmiems žmonėms, kuriuos vienija šiuolaikiškumas bei energija. "Mexx" drabužių linija skirta paagliams, moterims ir vyrams iki 40 metų, kuriems nesvetimas pasaulietiškas mąstymas, gera nuotaika, jaunatviškumas bei dinamiškumas.
Adresas : Parduotuvės
"Mosaic" – tai klasikiniai, geros kokybės ir patrauklios kainos dalykiniai ir laisvalaikio drabužiai vyrams bei moterims, anksčiau buvę po "Christine/Evermen" vardu. "Mosaic" kolekcija yra gerai žinoma Lietuvos moterims, kaip ir vyrams. Dar 1995 m. pradėjus tuometinėse „Baltman” parduotuvėse prekiauti moteriška „Christine” kolekcija bei 1998 m. vyriška kolekcija „Evermen”, šie prekiniai ženklai įgijo nemažą skaičių lojalių
Adresas : VILNIUJE:
Drabužiai jaunimui
Adresas : Klaipėda
Prekės vaikams, žaislai
Adresas : Gedimino pr. 5, LT-01103 Vilnius
Drabužiai moterims
Adresas : PC "Akropolis"
Vienintelė drabužių parduotuvė, Lietuvoje prekiaujanti, visame pasaulyje žinomo, prekinio ženklo ORSEY drabužiais.
Adresas : Konstitucijos pr. 16, VCUP, 09308 Vilnius
Drabužiai
Adresas : PC "Akropolis"
"Pierre cardin" - skirtas vyrams. "Pierre cardin" - tai aukštos kokybės klasikiniai ir laisvalaikio drabužiai, parduodami atitinkamo lygio ir aplinkos parduotuvėse. "Pierre cardin" vyras - sėkmingas vadovas ar verslininkas, vertinantis kokybę, stilių bei individualumą 30-55 - metis. "Pierre cardin" - tai stilius, aukščiausios kokybės medžiagos, prancūziško dizaino ir elegancijos derinys. "Pierre cardin" parduotuvės įrengiamos šviesios
Adresas : PC "Akropolis"
Madingi drabužiai ir aksesuarai moterims.
Adresas : VILNIUJE:
Drabužiai jaunimui
Adresas : Klaipėda
Drabužiai vyrams ir moterims
Adresas : Akropolyje
”S.Oliver” – tai pirmoji šio prekinio ženklo parduotuvė Lietuvoje. Ji skirta jauniems vyrams ir moterims, kurie teikia prioritetą ypatingiems, kokybiškiems drabužiams.