http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fkatalogas%2FApranga11
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.
Rasta rezultatų visoje Lietuvoje:
Arba pasirinkite iš miestų sąrašo
Adresas : Administracija
Kompanija kuria ir siuva sportinę aprangą bei sudėtingų technologijų gaminius garsioms užsienio kompanijoms.
Adresas : Naugarduko g. 99, III a., LT-03202 Vilnius
Prekyba vyriškais ir moteriškais drabužiais nuo 1999. Didelis pasirinkimas, mada ir elegancija.
Bimbo Italija“ parduotuvėse nedidelėmis kainomis pristatomos garsiausių Italijos, taip pat kitų Europos Sąjungos valstybių gamintojų drabužiai bei batai vaikams, paaugliams ir nėščioms moterims. Visos prekės labai kokybiškos, pagamintos daugiausia iš natūralių medžiagų, madingos, o svarbiausia – nebrangios.

Parduotuvėse „ Bimbo Italija“ nuolatos organizuojamos įvairiausios akcijos ir žaidimai, nuolaidų programos, o gausus būrys ištikimiausių pirkėjų naudojasi „Bimbo„
Adresas : Pramonės g. 4A, 99116 Šilutė
„Buddelei“ parduotuvės prekiauja vokiečių firmos „Buddelei Mode GmbH“ viršutiniais moteriškais drabužiais su prekiniu ženklu „Gina Laura“. Įvairaus amžiaus moterys čia atras savo stilių: darbui, savaitgaliui ar romantiškam nuotykiui...
Parduotuvė „City Jeans“ priklauso prekybiniam tinklui „Nigintos džinsai“. Pagrindinė produkcija, kurią pristato „City Jeans“ yra populiarių firmų, pasižyminčių gera kokybe firmos „Levi‘s“, „Wrangler“, „Lee“, o taip pat,
didžiausio Europoj Džinsų fabriko „Colin‘s“ džinsai ir visa tai, kas dera
prie jų. Tai gyvenimas, judėjimas, laisvė.

„Colin‘s“ firmos distributorius Lietuvoje.
„Levi‘s“, „Wrangler“, „Lee“ – atstovas Lietuvoje.

Adresas : Žirmūnų g. 27, 09105 Vilnius
Didžiausias originalių džinsinių drabužių prekybos tinklas Lietuvoje. Kiekvienas klientas išsirinks kokybiškus, metų laiką atitinkančius drabužius, kurie leis laisvai jaustis darbe, namuose ar iškyloje. Džinsų centras – visi geri džinsai čia!

Džinsiniai rūbai.
Džinsai – tai ne tik žydros kelnės. Džinsai – tai gyvenimo būdas, kurį renkasi moterys ir vyrai, kurie yra laisvi, siekiantys užsibrėžtų tikslų ir gaunantys
Adresas : Ramygalos g. 151, Panevėžys
Drabužiai moterims ir vyrams
Adresas : Parduotuvės:
Mot. pėdkelnių ir kojinių parduotuvė. TAI ELEGANCIJA…MADA…SAVITAS STILIUS…RAFINUOTUMAS….KOKYBĖ....JI MOTERIŠKA, SKONINGA, MADINGA, AKTYVI, TURINTI STILIŲ. JAI RŪPI IŠVAIZDA IR KOKYBĖ. JI ŽINO MADOS TENDENCIJAS - tai mūsų klientė...
Didžiausias raštuotų ir klasikinių pėdkelnių pasirinkimas.
Geriausių Europos imonių gaminiai: OSE, TRASPARENZE, SARAH BORGHI,
GATTA, GABRIELLA....
Naujausios kolekcijos. Naujausios technologijos. Kvalifikuotos konsultacijos.
Daugiau nei 300 modelių, daugiau nei 300 spalvų leis rinktis nuo
Adresas : VILNIUJE:
„Išparduotuvė A“ - tai parduotuvė tiems, kas mėgsta pirkti kokybiškus drabužius ir vertina sezoninių išpardavimų naudą. Išparduotuvės yra populiarios Vakarų Europoje, tačiau Lietuvoje kol kas tai menkai išplėtotas verslas.
„Išparduotuvė A“ - tai parduotuvė, kurioje pirkėjai gali rasti ne tik drabužių, bet ir avalynės, sporto prekių itin patraukliomis kainomis.
Adresas : Panerių g. 43, LT-03202 Vilnius
Viršutinė apranga moterims - kostiumai, kelnės, sijonai, palaidinės, paltai, striukės, puspalčiai, lietpalčiai, megztiniai, skarelės; vyrams - paltai, lietpalčiai, striukės, kostiumai, švarkai, kelnės, marškiniai, kaklaraiščiai, megztiniai, šalikai, kepurės bei apranga vaikams.
Adresas : Parduotuvės
"Mosaic" – tai klasikiniai, geros kokybės ir patrauklios kainos dalykiniai ir laisvalaikio drabužiai vyrams bei moterims, anksčiau buvę po "Christine/Evermen" vardu. "Mosaic" kolekcija yra gerai žinoma Lietuvos moterims, kaip ir vyrams. Dar 1995 m. pradėjus tuometinėse „Baltman” parduotuvėse prekiauti moteriška „Christine” kolekcija bei 1998 m. vyriška kolekcija „Evermen”, šie prekiniai ženklai įgijo nemažą skaičių lojalių
Adresas : Kaunas
Drabužių tinklui SELA priklauso daugiau nei 500 prekybos įmonių veikiančių Lenkijoje,Kinijoje,Estijoje, Latvijoje,Rusijoje,Ukrainoje,
Kazachstane, Kirgizijoje,Armėnijoje,Moldavijoje, Baltarusijoje.
SELA drabužių kolekcija-tai individualumo išraiškos būdas.SELA kolekcijos-tai madingiausių tendencijų atspindys.Kasmet SELA kolekcijos pristato daugiau nei 1800 modelių.
Savo modeliams SELA naudoja natūralius audinius,o taip pat naujausių technologijų audinį TENCEL.Jis panašus į medvilnę,tačiau nesiglamžo,nepraranda spalvos.
SELA drabužių kokybę patvirtina tarptautinis prizas "Už kokybę" (International Europe
Adresas : Žemaičių g. 31-325, Kaunas

"Takko fashion" prekiauja drabužiais ir aksesuarais vyrams, moterims, paaugliams bei vaikams. "Takko fashion" plačiai žinomas tinklas Europoje, turintis apie 1000 filialų: 750 Vokietijoje, 100 Austrijoje, o taip pat Slovėnijoje, Lenkijoje bei Estijoje. Tai pirmoji šio tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Prekės ir paslaugos:
Drabužiai moterims - Platus asortimentas įvairaus dydžio (nuo 36

Adresas : Vilnius, Kaunas, Šiauliai
Naujas ir pirmas Lietuvoje TALLY WEIJL (Šveicarija) drabužių salonas Kaune. TALLY WEIJL - tai drabužiai jaunoms, aktyvioms ir seksualioms. TALLY WEIJL = TOTALY SEXY.
Adresas : Slucko g. 3, Vilnius

Top Shop – tai populiariausios grožio, sporto, namų, sveikatos ir laisvalaikio prekės, kurios pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Grožiui:
Derma Wand odos priežiūros priemonė,
Slim & Lift Supreme apatiniai,
Celluless vakuuminio masažo prietaisas,
Velform Hair Grow Plus gelis.

Namams:
Rovus drabužių garintuvas,
Hot

Adresas : J. Basanavičiaus g. 122, LT 28214 Utena
„Utenos trikotažas” - arčiausiai tavęs. UT - tai kokybiškų viršutinių ir apatinių drabužių salonas, skirtas moterims, vyrams ir vaikams.
Adresas : Fabijoniškių g. 99, 07101 Vilnius
ZAZZA - madinga, jaunatviška vyriška ir moteriška avalynė

Drabužiai
viršutiniai
trikotažiniai
nauji
mažmeninė prekyba