http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fwwwaukirkeiskislt-barteris-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

www.aukirkeiskis.lt - Barteris, UAB


Adresas:
Tilto gatvė, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V 10:00-19:00 val.
VI 10:00-18:00 val.
I-V 10:00-19:00 val.
Įmonės kodas:
302525512
Telefonas:
+370 (46) 218168
Mobilus telefonas:
+370 (659) 20355
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Vaikiškų prekių komiso „Auk ir Keiskis“ tikslas padėti Jums, mielieji tėveliai patogiai parduoti ir įsigyti įvairių prekių vaikams.

Mūsų šeimoje jau auga trys vaikai, todėl puikiai suprantame kaip sparčiai keičiasi Jūsų vaikelio poreikiai. Teko keletą kartų pirkti prekes pagal pateiktą skelbimą internete. Su visa derama pagarba XXI amžiaus stebuklui, prisipažinsiu, pojūčiai liko ne patys maloniausi. Laikas sugaištas ieškant nurodyto adreso, atvykus nebuvo labai patogu jaustis svetimuose namuose, o nepatikus prekei teko atsiprašinėti kodėl nepirksiu. Tuo metu pagalvojau, kad neblogai būtų turėti galimybę šiuos daiktus pamatyti vienoje vietoje, įvertinti ar palyginti vieną su kitu. Kadangi Jūsų vaikučio poreikiai labai greitai kinta, jiems skirtų prekių tereikia labai ribotam laikui. Todėl pagalvokime kokiu būdu galime optimizuoti savo šeimos vartojimą, saugoti gamtą, padėti vieni kitiems Augti ir Keistis.

Kadangi motinystė puikus metas kurti maloniai laukiame rankų darbo papuošalų ir aksesuarų, nertų ir megztų rankdarbių, taip pat suvenyrų, kuriais galime pradžiuginti sau artimus žmones.

Nuotraukų galerija

Prekių katalogas

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų