http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fwest-imperial-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

WEST IMPERIAL, UAB


Adresas:
Kalvarijų g. 125, Vilnius
Įmonės kodas:
301964563
Telefonas:
(85) 2761391
Mobilus telefonas:
(600) 88703
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Mūsų tikslas - padėti klientui sukurti išsamų darbo pozicijos reikalavimų aprašymą. Išanalizuoti bei suformuluoti būsimiems kandidatams keliamus reikalavimus kompetenciniams įgūdžiams bei asmenybės savybėms atsižvelgiant į kompanijos kultūrą ir vertybes.

Kandidatų paieška. Pagal darbdavio pateiktus reikalavimus panaudojami visi efektyviausi kandidatų paieškos informacijos šaltiniai (kandidatų duomenų bazės, skelbimai spaudoje) bei netradiciniai paieškos metodai.

Kandidatų pritraukimas ir įvertinimas. Darbdaviams padedame rasti sprendimus siekiant pritraukti tinkamiausius kandidatus. Pristatome darbdavio įvaizdžio ir kompanijos gaires bei esant poreikiui vedame derybas su tinkamiausiais kandidatais.

Kompetencijų vertinimo paslaugas. Įvairių praktinių užduočių ir psichologinių metodų pagalba tiksliai ir efektyviai įvertinamos tokios kompetencijos kaip projektų valdymo įgūdžiai, strateginis mąstymas, asmeninės savybės ir kt. Šio etapo metu atrenkami kandidatai, labiausiai atitinkantys kliento reikalavimus ir lūkesčius. Mūsų konsultantai patikrina tinkamiausių kandidatų rekomendacijas, siekdami gauti daugiau objektyvios informacijos apie kandidato pasiektus rezultatus ir profesines savybes.

Kandidatų pristatymas. Pristatome kelis motyvuotus kandidatus, kurie labiausiai atitinka reikalavimus bei darbo poziciją.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų