http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fvs-sistemos
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

VS sistemos, UAB


Adresas:
V. Krėvės pr. 53, LT-50358, Kaunas
Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00 val.
Įmonės kodas:
301571649
PVM kodas:
LT100003845414
Telefonas:
8 687 57379
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Apsaugos sistemos -konsultavimas, projektavimas, montavimas.

Kompanijos misija - aukščiausia teikiamų paslaugų kokybė, kryptingas įmonės verslo strategijos vykdymas ir individualūs sprendimai kiekvienam klientui. Mes žinome ko reikia, kad Jūsų turtas būtų apsaugotas, todėl prekiaujame tik aukštos kokybės, bei sertifikuota apsaugos įranga. Kompanijoje dirba sertifikuoti ir ilgametę patirtį turintys montuotojai. Kiekvienam pateikiame individualų sprendimą pagal konkrečius poreikius, įvertinant saugomo objekto dydį, specifiką ir išorinius faktorius. Patirtis apsaugos sistemų rinkoje – 8 metai Aštuonerių metų patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo techninius apsaugos sistemų sprendimus ir atsakingas darbas suteikia mūsų klientams kokybę ir išskirtinumą, kiekvienas sprendimas bus parinktas pagal konkretaus kliento poreikius. Klientams suteikiame įrangos ir montavimo darbų garantiją, bei profesionalų aptarnavimą, priežiūrą garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu. Viskas iš vienų rankų Klientų patogumui teikiame viską ko reikia, kad būtų užtikrintas visapusiškas namų saugumas, komercinių patalpų saugumas. Prekyboje:
  vaizdo stebėjimo kameros; apsaugos signalizacijos; gaisrinės signalizacijos; praėjimo kontrolės įranga.   Sukomplektuosime individualius poreikius atitinkančią apsaugos sistemą, sutvarkysime reikalingus dokumentus, sumontuosime ir suteiksime sistemai ir darbams garantiją. Jums nereikės patiems rinktis iš gausybės asortimento, nereikės patiems gilintis kokius dokumentus sutvarkyti,nereikės sukti galvos - montuoti pačiam ar ieškoti specialisto. Mūsų komanda viską atliks profesionaliai ir greitai. 

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų