http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fvs-fitness-uab-sporto-klubas-klaipedoje
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

VS FITNESS, UAB (Sporto klubas Klaipėdoje)


Adresas:
Taikos pr. 66A, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V 6:30-21:30 val.
VI-VII 10:00-20:00 val.
Įmonės kodas:
302484535
PVM kodas:
LT100005224616
Telefonas:
+370 (46) 246 490
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Visi "VS Fitness" klube esantys treniruokliai yra patobulinti pagal mūsų pastabas gamintojams. Tai mūsų vardinis gaminys - "VS Fitness" treniruoklių linija. Tokių pat treniruoklių jokiame kitame sporto klube nerasite. Dirbame su sporto įranga, konsultavomės su profesionaliais sportininkais ir atsižvelgėme į jų norus. Turime naujieną – tai vibro trenruokliai. Kviečiame juos išbandyti – bus įdomu tikrai. Sporto klube įrengta palydovinė televizijos įranga, moderniausia garso aparatūra, multifunkcinėje  grupinių užsiėmimų salėje - šviesos muzika. Sporto mėgėjams įrengėme 20 kardio treniruoklių ir per 40 įvairių laisvų svorių treniruoklių bei jėgos staklių. Vienu metu galime priimti maždaug 50 žmonių.   
   Klientai, be jėgos treniruoklių galės pasirinkti aerobikos, savigynos, spiningo dviračių ir stalo teniso užsiėmimus. Taip pat yra įrengtos modernios erdvios saunos atskirai vyrams ir moterims. Prie pirčių įkurtos jaukios poilsio zonos. Įdegio mėgėjams paruoštas modernus galingų lempų soliariumas.

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų