http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuabvelistaprojects
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Velista Projects, UAB


Adresas:
Verkiu g.29/14, Vilnius
Darbo laikas:
I-VI 8:00-20:00 val.
Įmonės kodas:
302507293
PVM kodas:
LT100005798117
Telefonas:
+37052788058
Faksas:
(8-5)2788058
Mobilus telefonas:
+370 67149763
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Projektuojame ir montuojame inžinerinių tinklų sistemas gamybinėms, administracinėms, sandėliavimo patalpoms. Mūsų komandoje yra atestuoti specialistai įgiję didelę patirtį projektuojant inžinerines sistemas ES. šalyse. Mes nuolat tobuliname savo žinias ir stengiamės pritaikyti pačias naujausias technologijas inžinerinių tinklų srityje.

    * Ruošiame esamų vėdinimo sistemų modernizavimo projektus, Vedinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimas, montavimas, pasų sudarymas.
   * Vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimas, modernizavimas, priešgaisrinis vandentiekis, gesinimo, sprinklerinės sistemos.
    * Ruošiame techninius projektus ir atliekame montavimo darbus visoms šildymo sistemoms, Katilinių bei šilumos punktų paruošimas žiemos sezonui. Trasų hidraulinis bandymas.

Inžinerinių tinklų vandentiekio,  nuotekų, vėdinimo, šildymo sistemų projektavimas, montavimas, techninių projektų ruošimas, sąmatų skaičiavimas, projektų valdymas, techninė priežiūra.

Kodėl verta rinktis UAB" Velista Projects" ?

Energija, patikimumas, taupumas.
UAB "Velista Projects" veikia greičiau. Operatyviau priima sprendimus ir rodo iniciatyvą siūlydamas, noras aplenti konkurentus sąlygoja technologijų novatoriškmą.

Asmeniškumas.
Projektų vadovai sugeba isigilinti į kekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti individualų sprendimą. Apie sudetyngus dalykus kalba paprastai ir kiekvienam suprantamai.

Mes kuriame kokybišką gyvenamąją ir darbine aplinką, padedameužsakovui pelningai investuoti bei palaikyti investicijų vertę. Esame patikimas partneris, galintis  pateikti visą kompleksą paslaugų. Pasitikėjimą užsitarnaujame atvirumu, sąžiningumu ir įsipareigojimų įvykdimunumatytu laiku.

Nemokamos konsultacijos 

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų