http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuab-versoheliant
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

UAB "Versoheliant"


Adresas:
Lietuva, Kaunas, Žiemių 7-9
Telefonas:
+37063974741
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Versoheliant užsiima informacinių technologijų plėtimu privačiame bei verslo sektoriuje. Versoheliant padeda privačioms ar viešosioms įstaigoms išplėsti savo žinomumą tarptautinėje rinkoje, tobulinti įvaizdį bei optimizuoti pateikiamą virtualų turinį išmaniųjų telefonų rinkai.

Mūsų patyrusių specialistų komanda siekia ir išpildo norimus projektus ir taip našiai prisideda prie kompanijos plėtros. Versoheliant teikia paslaugas klientams, netik vidinėje sferoja, bet ir padeda formuoti bei plėtoti firmos įvaizdį šiuolaikinėje visuomenėje.

Mūsų įmone teikia tiek privačias paslaugas verslo klientams, tiek atvirai prieinamas paslaugas individualia veikla užsiemančioms įmonėms. Mūsų kuriami produktai yra pritaikomi didžiąjai kompiuteriu bei išmaniųjų telefonų rinkai. Kiekvienas projektas yra nuodugniai išbandomas ir pritaikomas atlaikyti aukštam duomenų srautui.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų