http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuab-velmus
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

UAB 'Velmus"


Adresas:
Vilkpėdės g. 22 Vilnius
Telefonas:
862288399
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „Velmus” – tai įmonė, gaminanti ir prekiaujanti čiužiniais ir antčiužiniais. Produkcija yra pagaminta iš aplinkai ir sveikatai nekenksmingų medžiagų. UAB „Velmus” siūlomi čiužiniai garantuoja kokybišką miegą, po kurio jausitės žvalūs ir pailsėję.
Įmonė rūpinasi, kad klientai gautų tik aukščiausios kokybės produktus, galinčius pateisinti kiekvieno lūkesčius, kuriems netinka įprasti čiužiniai, o gausus įvairių čiužinių sudėties pasirinkimas kiekvienam leis atrasti tinkamiausius gaminius.
Siūlomi čiužiniai leidžia odai kvėpuoti, pasižymi dideliu oro pralaidumu, ir neleidžia veistis mikroorganizmams. Parduodamai produkcijai yra taikoma garantija, tad galima būti užtikrintiems, kad įsigyti čiužiniai tarnaus iš tiesų ilgą laiką. UAB „Velmus” siekia, kad būtų pateisinti kiekvieno kliento lūkesčiai. Atsakingas gamybos procesas, aukštos kokybės produkcija ir didelis dėmesys, skiriamas klientų aptarnavimui, leidžia džiaugtis geriausiais darbo rezultatais. UAB „Velmus” didelį dėmesį skiria rinkos pokyčių analizei, todėl prisitaikoma prie naujovių, ir klientams galima pasiūlyti patobulintus produktus.
Siūlomos produkcijos kainos yra prieinamos. Įsitikinsite, kad visada galima įsigyti kokybiškų gaminių prieinamomis kainomis, ir galėsite įsigyti iš tiesų kokybiškos produkcijos neišleisdami daug pinigų.
UAB „Velmus” savo veiklą pradėjo gana neseniai, šiuo metu klientams siūlomas didelis čiužinių pasirinkimas, tačiau ateityje bendrovė plės savo veiklą, ir siūlomos produkcijos pasirinkimas bus kur kas didesnis. Bendrovė stengiasi užmegzti ilgalaikius ryšius su geriausiais žaliavų tiekėjais, užtikrinančiais geriausią gaminių kokybę bei optimalią produkcijos kainą.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų