http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuab-kg-service
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

UAB "KG Service"


Adresas:
Saulėtekio al. 15, Vilnius
Įmonės kodas:
302665343
PVM kodas:
LT100006358511
Telefonas:
+370 5 2496043
Faksas:
+370 5 2346373
Mobilus telefonas:
+37060019300
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „KG Service“ – PASTATŲ FASADŲ REMONTAS IR PRIEŽIŪRA  

Fasado būklės įvertinimas - Nuodugnus (ekspertinis-vizualinis) patikrinimas; Pirminių eskizų/brėžinių bei projektinės dokumentacijos peržiūra; Atliktų taisymų, remonto darbų įvertinimas;  Trūkumų bei potencialiai probleminių vietų identifikavimas ir įvertinimas.  

Fasado remonto darbai - Sąmatos bei darbų grafiko sudarymas; Technologinės remonto darbų kortelės parengimas; Trūkumų šalinimas, rekonstrukcija ir fasado būklės atkūrimas.  

Fasado nuolatinė priežiūra ir aptarnavimas – Reguliarūs patikrinimai, leidžiantys identifikuoti baigiančias susidėvėti medžiagas ir detales; Jų pakeitimas naujomis; Einamųjų darbų programos sudarymas, siekiant išvengti nenumatytų, brangių avarinių taisymų ar rekonstrukcijų; Potencialiai probleminių vietų sutvarkymas.

Valymas – tai dalis priežiūros programos, kadangi fasadas turi būti nuvalomas ir prieš  atliekamus remonto darbus, ir po jų. Statinio fasado paviršius dažniausiai būna padengtas storu purvo, dėmių, dažų ar kokių organinių medžiagų sluoksniu, todėl tik tinkamai nuvalius fasadą įmanoma įvertinti jo būklę bei nustatyti problemines ir/ar taisytinas vietas.

Jums jau dabar padėsime išspręsti problemas, su kuriomis susidursite dar tik ateityje.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų