http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuab-iagro
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

UAB iAGRO


Adresas:
Studentų g. 65-401, Kaunas, LT-51369
Įmonės kodas:
302700075
PVM kodas:
LT100006635118
Telefonas:
8 616 00222
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „iAGRO“ – įmonė, teikianti savo ir atstovaujamų užsienio partnerių aukštųjų technologijų produktus, skirtus tiksliajai žemdirbystei. UAB „iAGRO“ yra oficialus ir vienintelis atstovas Lietuvoje:
• „Trimble“ (JAV) - GPS Automatinio vairavimo (autopilot) sprendimų lyderis, tiekiantis automatinio vairavimo ir kitą įrangą žemės ūkio mašinoms.
• „Dickey-john“ (JAV) – itin tikslūs grūdų analizės kompiuteriai ir drėgnomačiai (naudoja grūdų sėklų tarnybos kalibracijas).
• „FarmWorks“ (JAV) - programinė įranga ūkio apskaitai. FarmWorks sprendimai leidžia įvesti įrašus apie laukus, naudojamą įrangą, pasėlių planus ir paprastai įrašyti išlaidas, kad būtų galima lengviau stebėti pelną. Taip pat suteikiama galimybė sudaryti laukų žemėlapius, pasėlių žymėjimą.
• „Wintex Agro“ (Danija) - žemės mėginių ėmimo prietaisai greitam ir paprastam dirvos mėginių iš įvairaus gylio surinkimui.
• „LocTracker“ (Lietuva) - transporto ir žemės ūkio technikos GPS kontrolė, kuro sąnaudų kontrolė ir valdymas.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų