http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fuab-2-pilvai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

2 pilvai, UAB


Adresas:
Laisvės pr. 117 - 56
Įmonės kodas:
302484827
PVM kodas:
LT100005248714
Telefonas:
+370 (606) 74620
Mobilus telefonas:
+370 (606) 74620
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

IT ūkio priežiūra / administravimas Techninės IT įrangos priežiūra (asmeniniai kompiuteriai, delninukai, spausdintuvai ir kiti išoriniai įrenginiai) Serverių ir serverinės įrangos priežiūra Kompiuterių tinklų bei interneto įrangos priežiūra Programinės įrangos priežiūra Konsultavimas bei geriausių sprendimų pasiūla Jums.
IT sprendimai / programavimas / sistemų integracija   Kuriame IT sprendimus pagal individualius klientų poreikius, diegiame ir pritaikome paruoštas verslo valdymo sistemas, padedame optimaliai išnaudoti turimas informacines sistemas ir integruoti jas tarpusavyje siekiant pasiekti maksimalų rezultatą Jūsų verslui. Internetiniai projektai / e-commerce sprendimai Kuriame puikios kokybės ir šiuolaikiško dizaino internetinius projektus kurie gali būti naudojami ne tik Jūsų įmonės reprezentaciniams tikslams, bet ir elektroninei prekybai, palaugų tiekimui Jūsų klientui, užsakymų ruošimui Jūsų tiekėjui ar kitais būdais optimizuojant Jūsų veiklą. Interneto svetainės naudoja turinio valdymo sistemas, kas palengvina jų administravimą, informacijos atnaujinimą ir leidžia taupyti Jūsų laiką ir pinigus. Konsultacijos dizaino, funkcionalumo, integracijos ir kitais klausimais

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų