http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fteises-biuras
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Teisės biuras, UAB


Adresas:
Tilžės g. 156-210, Šiauliai
Telefonas:
+370 (41) 52 32 71/
Faksas:
+370 (41) 52 32 71
Mobilus telefonas:
+370 (687) 34255
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „Teisės biuras“ – tai kvalifikuota jaunų ir patyrusių teisininkų komanda, kuri tiek privatiems asmenims, tiek verslo subjektams padės išspręsti iškilusias teisės bei skolos išieškojimo problemas, pasiūlys greitą ir profesionalią pagalbą sudėtingiausiose situacijose ir visose teisės srityse.
Padėsime Jums dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, suteiksime visą reikiamą informaciją ir pagalbą, suruošime dokumentus reikalingus atlikti viešuosius pirkimus bei atstovausime Jus atliekant viešąjį pirkimą.
Padėsime per kuo trumpesnį laiką nutraukti santuoką, suruošime dokumentus dėl santuokos nutraukimo.
Padėsime greitai išsiieškoti skolas iš Jūsų skolininkų, suteiksime teisinę pagalbą, pakonsultuosime dėl greičiausio ir efektyviausio būdo išsiieškant skolas.
Padėsime apskųsti Jums nepalankius teismo sprendimus ar kitų įstaigų nutarimus.
Atstovausime Jus visose valstybinėse ir nevalstybinėse įstaigose bei įmonėse, organizacijose, kad būtų apginti Jūsų interesai ir nebūtų pažeistos Jūsų teisės.
Savo veikloje vadovaujamės teisėtumo, profesionalumo, sąžiningumo, lojalumo, efektyvumo principais. Esame veržlūs ir reiklūs sau, tam kad pateisintume Jūsų lūkesčius, apgintume Jūsų teises ir interesus.
Suteiksime visokeriopą teisinę pagalbą.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų