http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fsvaros-formule-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

ŠVAROS FORMULĖ, UAB


Adresas:
Savanorių pr. 176, Vilnius
Įmonės kodas:
123777112
PVM kodas:
LT237771113
Telefonas:
+370 (5) 2311028
Faksas:
+370 (5) 2311028
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė ŠVAROS FORMULĖ - tai lietuviško kapitalo keturioliktus metus veikianti bendrovė, teikianti patalpų valymo, teritorijų tvarkymo, skalbimo, šlapio ir sauso (cheminio) drabužių valymo, viešbučių, logistikos paslaugas. Bendrovė yra apdraudusi savo veiklą bendros civilinės atsakomybės, bei verslo nutrūkimo draudimu.

Didžiulis domėjimasis valymo, skalbimo paslaugomis ir praktinis darbas leido mums tapti gerais šių sričių žinovais. Mūsų vadybininkai nuolatos stažuojasi JAV koncerno "Henkel-Ecolab", Vokietijos “HAKO”, Suomijos ”Noiro” Didžiosios Britanijos ”Numatic” organizuojamuose kursuose. Dalyvavome Lenkijos telekomo, naftos koncerno "Rafinerija Gdanska", "Thompson" gamyklų patalpų valyme, dalinomės patirtimi su ten dirbančiomis bendrovėmis. Vadybininkai stažuotis vyksta į užsienio šalis: Lenkiją, Vokietiją, JAV, Suomija.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų