http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fstollar-langai-ir-durys
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

STOLLAR (Langai ir Durys)


Adresas:
Lenkija, (Suvalkai) Polnocna 50A
Telefonas:
(+48 87) 5630798
Faksas:
(+48 87) 5626982
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

PVC langai. Bešviniai ekologiški langai, atitikties sertifikatas. Nr. SPSC-8191b

Įmonė STOLLAR įsikūrė 2000 metais. 2006m.gegužes 2 d. pasikeitė įmonės pavadinimas iš EURO OKNO į STOLLAR LANGAI IR DURYS. Nuo įmonės veiklos pradžios mūsų prioritetu buvo klientų poreikių patenkinimas, o ypač pateikti Jiems kokybinius langus patraukliose kainose.

Mūsų strategija - tai investuoti į įmonės vystymąsi , gerinti gaminio kokybę o ypač kliento patenkinimą. Dėka nuolatinių investicijų bei technologijos tobulinimo pakeliame mūsų gaminių kokybę. Gaminame plastikinius, medinius ir aliumininius langus bei duris. Tokia kompleksine produkcija gali pasigirti nedaugelis.

Virš 80% darbuotojų, tai aukštos kvalifikacijos meistrai, kurie profesionaliai gamina, montuoja ir parduoda mūsų langus bei duris

2006 metais žymiai padidėjo įdarbintų žmonių skaičius, pradėjome naudoti naujausias gamybines technologijas. STOLLAR - tai subrendusi įmonė, kuri rūpinasi mūsų regionu ir remia Suvalkus tarptautinėje arenoje. Mūsų aukštos kokybės gaminiai žinomi visoje Europos Sąjungoje., .

STOLLAR tai įvertintas langų ir durų gamintojas. Šiandien tai viena iš didžiausių gamyklų Lenkijoje, Mūsų produkcijos gaminiai žinomi visoje Europoje. Naudojame naujausias technologijas. Gamykla sertifikuota ISO 9001 sistema.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų