http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fstarsier-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

STARSIER, UAB


Adresas:
Maironio g. 60-7, LT- 56156 KAIŠIADORYS
Įmonės kodas:
300064123
Mobilus telefonas:
+370 (609) 58988
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

www.InDec.lt - interjero dizainerių ir dekoratorių komanda, kuri visada pasiruošus pakonsultuoti Jus interjero ir spalvų klausimais, bei suteikti plačiausią Lietuvoje apipavidalinimo paslaugų paketą. Fototapetai, fotoroletai, dušo kabinos stiklų dekoravimas skaidria foto lipnia plėvele, sienų dekoravimas, tapyba ant sienų, dekoro kilimai, sienų tatuiruotės, koliažas, skulptūros, dekoro lipdukai interjerui, paveikslai - reprodukcijos, fotografijos kūriniai, interjero ir baldų dizainas, užrašai ant sienų, sienų grafika, grafinis dizainas, interjero detalių dekoravimas, dekupažas ir tt... Mūsų darbas tai nėra vien tik meninių sugebėjimų išraiška interjere. Mes taip pat intensyviai domimės spalvomis, jų istorija, poveikiu žmogui ir jo sveikatai bei derinimu, "balansavimu" viena su kita. Mes stengiamės pažinti kiekvieną žmogų, kad po to, kuriant interjerą, nebūtų sudėtinga optimaliai parinkti spalvas, paskirstyti erdves bei kitaip pritaikyti interjerą būtent Jums.
Mūsų komanda:
Architektė, interjero dizainerė, baldų dizaineris, grafikos dizainerė, sienų dekoratorius/apipavidalintojas, tapytoja, grafikė, skulptorius, koliažo meistrė ir kiti. Jauni, darbštūs ir atsakingi savo srities specialistai.   Mūsų tikslas: Sukurti Jums gražią, savitą ir sveiką aplinką. 

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų