http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fstaketa-uab1
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

STAKETA UAB


Adresas:
Savanorių pr.66-213, LT-44175 Kaunas
Įmonės kodas:
302508705
PVM kodas:
LT100005393615
Telefonas:
867885527
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „Staketa“ – sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje, turi tvirtus ir ilgamečius ryšius su garsiausiais Europos gamintojais statybinės keramikos srityje. Įmonė prekiauja Vokietijos, Danijos, Belgijos ir Turkijos gamintojų apdailos medžiagomis: keraminėmis čerpėmis, klinkerinėmis ir keraminėmis apdailos plytomis, plytų mūrą imituojančiomis fasado plytelėmis, keramikinėmis fasado konstrukcijomis, klinkerinėmis grindinio trinkelėmis ir ventiliuojamais plastikiniais itin aukštos kokybės lauko fasadais. Prekių asortimentą sudaro keli šimtai rūšių apdailos plytų, daugiau nei penkiasdešimt rūšių klijuojamų fasado plytelių, virš šimto čerpių stogų variantų ir keliasdešimt rūšių grindinio trinkelių. „Staketa“ taip pat prekiauja mūro mišiniais ir lietaus nuvedimo sistemomis.
Mūsų partneriai: CREATON, EGERNSUND TEGL, RÖBEN TONBAUSTOFFE, KERAWIL, ABC KLINKERGRUPPE, ARCHITON, VINYLIT, RHEINZINK, QUICK MIX, STROHER, ETERNIT BALTIC

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų