http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fsea-of-spa-retasys-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

SEA OF SPA (RETASYS, UAB)


Adresas:
Šv. Stepono g. 28, Vilnius
Įmonės kodas:
300003889
Telefonas:
(5) 2338300
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Mūsų salonas – tai tarptautinio Izraelio SPA centrų „Sea of SPA“ tinklo atstovas Lietuvoje; Mūsų salonai yra Lietuvoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Belgijoje ir Rusijoje. Mūsų patirtis skaičiuojama nuo 1893 metų.
Turime nuosavą gamyklą ir patys kasame purvą iš jūros, gaminame kosmetiką, kurios sudėtyje yra „gyvieji“ purvai ir Negyvosios jūros vanduo. „Sea of SPA„ gamyklos įsikūrusios prie pat Negyvosios jūros, todėl kosmetiką gaminama iš „gyvų" mineralų; pūrvas ir vanduo nekonservuojami ir neapdorojami chemiškai. Visos procedūros atliekamos naudojant tik tokius preparatus.
Savo klientams siūlome platų gydomųjų programų asortimentą. Mūsų kosmetologai baigė specialius apmokymus. Siūlome platų procedūrų pasirinkimą: veido, galvos, kūno, kojų ir rankų kaukes ir dar daugelį naujų paslaugų.
Mūsų salone yra Negyvosios jūros vandens baseinas, atvežtas iš Izraelio. Mes naudojame geriausios kokybės purvą įvairių susirgimų gydymui ir purvo vyniojimams.
Aukštos klasės masažistai siūlo platų masažų pasirinkimą: rytų, tajų, vakuuminį ir anticeliulitinį, aparatinį (naudojama naujausia įranga HOMEDICS), medaus, relaksacinį ir kt.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų