http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Frobmika-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

ROBMIKA, UAB


Adresas:
Buivydiškių g. 10A, Zujūnų k., Vilnius
Įmonės kodas:
302602357
Telefonas:
+370 652 25 652
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "ROBMIKA" savo veiklą pradėjo 2011 metais. Nors įmonė dar labai jauna, tačiau mes nesame naujokai santechnikos ir vėdinimo srityje - turime daugiau kaip 17 metų patirtį, kuri leidžia priimti greitus, patikimus ir unikalius sprendimus. Mes ne tik patarsime, kaip įgyvendinti Jūsų norus, bet ir įgyvendinsime juos.

Nemokamai konsultuojame santechnikos, vėdinimo ir kondicionavimo klausimais; Nemokamai sudarome sąmatas, parenkame ir pristatome medžiagas; Nemokamai projektuojame: individualių namų ir butų vandentiekio, nuotekų, šildymo, katilinių, vėdinimo, kondicionavimo sistemas; Kanalizacijos darbai: vidaus ir lauko kanalizacijos, nuotekų valymo įrengimų, lietaus nuotekų, šulinių, bei drenažinių vamzdžių montavimas; Vandentiekio darbai: naujų vidaus ir lauko vandens sistemų, gręžinių montavimas, senų sistemų demontavimas, santechnikos prietaisų pajungimas; Šildymo sistemų darbai: katilinių, radiatorių, šildomų grindų sistemų parinkimas ir montavimas; Vėdinimo sistemų projektavimas, montavimas; Kondicionierių montavimas. Dirbame visoje Lietuvoje!

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų