http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fr-sergejaus-ii
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

UAB "Olim"


Adresas:
Architektų g. 182-73, Vilnius
Įmonės kodas:
302424292
Telefonas:
865506767
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Tai visiškai nauja automobilių priežiūros technologija – automobilio plovimas ir poliravimas viename, nenaudojant vandens. Taikant šią technologiją automobilis išplaunamas idealiai švariai, nepažeidžiant jo dažų ir lako struktūros. Plovimo metu susidaręs stiprus apsauginis sluoksnis dar ilgą laiką saugo dažus nuo agresyvaus aplinkos poveikio, įgavęs vandenį atsumiančių sąvybių. Mūsų tikslas - palengvinti gyvenimą Jums ir Jūsų automobiliui, neteršiant aplinkos ir taupant Jūsų laiką ir pinigus! Siekiame skleisti draugiško aplinkai gyvenimo būdo viziją, aktyviai prisidedant prie ekologijos! Mobili Plovykla: Tai visiškai nauja kryptis automobilių priežiūros rinkoje – automobilio plovimas bet kurioje Jums patogioje vietoje! Mums nereikia jokių specialių konstrukcijų, elektros, vandentekio ar kanalizacijos. Viskas ko mums reikia – priėjimo prie Jūsų automobilio. Mūsų technologija garantuoja, kad plovimo metu ant kelio neliks jokių dėmių, vandens ar chemijos, o Jūsų automobilis bus išvalytas kruopščiau ir švariau nei kada nors! Baigus plovimą, jis bus sausas, padengtas apsauginiu sluoksniu ir išsiskirs iš minios giliu blizgėsiu.

Mums nesvarbu kur stovi Jūsų automobilis – stovėjimo aikštelėje, prie prekybos centro, kieme ar prie kavinės, kol Jūs pietaujate. Mes atvažiuosime ten, kur stovi Jūsų automobilis ir jį išplausime, kol būsite užsiėmę savo reikalais. Salono valymas garais: Valymas garais - kruopščiausia ir saugiausia profesionalaus valymo technologija. Vandens garai sterilizuoja valomą paviršių, prasiskverbia į nepasiekiamus tarpus, sunaikina kenksmingus mikroorganizmus, o didelio suspaudimo laipsnio dėka ištirpdo ir pašalina net ir įsisenėjusį purvą bei dėmes. Skirtingai nuo įprasto cheminio valymo, valymo garais technologija yra visiškai nekenksminga aplinkai, žmogui, valomiems paviršiams ir patalpoms. Neatsiranda jokių dėmių, įbrėžimų ar kitokių pažeidimų, nes valant garais aukštu slėgiu – valymas atliekamas nanodalelių lygmenyje, tausojant Jūsų ir Jūsų vaikų sveikatą. 

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų