http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fpramogu-sala
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

PRAMOGŲ SALA


Adresas:
Naujatrobių kaimas, Raudondvario sen.
Telefonas:
(655) 23366
Faksas:
(37) 766161
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Organizuojame mažus ir didelius dažasvydžio žaidimus. Gali žaisti nuo šešių iki kelių šimtų žmonių. Užsakovo pageidavimu rengiame ir galime sukurti scenarijų nepertraukiamos dažasvydžio kovos nuo kelių valandų iki kelių dienų, su visa karine atributika ir dažasvydžio granatomis, dūminėmis užsklandomis, tankais ir t.t. Organizuojame ir vedame įvairius renginius, kur galima ne tik pažaisti dažasvydį bet pasivažinėti keturračiais motociklais, vandens motociklais, pašaudyti iš lanko, arbaleto, svaidyklių ar pneumatinių šautuvų, mėtyti ietis, kirvius, peilius ir t.t. Visus renginius prižiūri, instruktuoja, konsultuoja ir teisėjauja klubo instruktoriai kurie yra Lietuvos dažasvydzio lygos dalyviai ir teisejai. Mūsų klubas yra mobilus ir gali atvykti į bet kurią užsakovo pageidaujamą vietą.
Rengiame įvairius sportinius dažasvydžio turnyrus: tarpmokyklinius, studentų, įvairių įstaigų ar įmonių kolektyvų ir Lietuvos Dažasvydžio lygos etapus. Paruošiame, patariame bei treniruojame komandas įvairaus lygmens sportiniams turnyrams. Konsultuojame dažasvydžio ir kt. klausimais. esant jūsų pageidavimui už papildoma mokesty gali žaidimus prižiurėti ir paramedikas kuris gali suteikti pirmąją medicinos pagalba. Pagrindinė dažasvydžio žaidimų vieta: Sodyba "Apuokynė".

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų