http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Foptikos-pasaulis-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

OPTIKOS PASAULIS, UAB


Adresas:
Lietuvoje
Telefonas:
+370 (443) 65866
Mobilus telefonas:
+370 (685) 61996
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

"Optikos pasaulis" - optika Jums ir Jūsų šeimai.
Didžiausio Lietuvoje optikų tinklo salonuose teikiamos visos optikos paslaugos: nuo gydytojo konsultacijos ir regėjimo sutrikimų nustatymo iki reikiamos korekcijos pritaikymo klientui. Optikos salonuose klientų regėjimui tirti naudojama naujausia kompiuterinė oftalmologinė aparatūra. Patyrusios gydytojos oftalmologės, savo darbą išmanančios pardavėjos konsultantės siekia, kad kiekvienas būtų pastebėtas, paslaugiai ir kokybiškai aptarnautas, gautų tinkamiausią ir kokybišką prekę.

"Optikos pasaulis" salonuose bei parduotuvėse didelis optikos prekių pasirinkimas: akiniai skaitymui, darbui kompiuteriu, saulės akiniai, įprasti ir spalvoti kontaktiniai lęšiai, nebrangūs ir kokybiški akinių rėmeliai, įvairios jų priežiūros priemonės. Prekiaujama ir garsiausių dizainerių sukurtais akinių ir saulės akinių modeliais, tad sau tinkamus ras skirtingo skonio ar amžiaus pirkėjai. Bendrovės svetainė internete - www.optikospasaulis.lt

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų