http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fogmios-prekyba-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

OGMIOS PREKYBA, UAB


Adresas:
M. Sleževičiaus g. 7, LT-06326 Vilnius
Telefonas:
(5) 2484102
Faksas:
(5) 2484102
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "Ogmios prekyba" – jau dešimtus metus sėkmingai plėtoja savo veiklą didmeninėje prekyboje maisto produktais. Mes bendradarbiaujame su žinomais maisto produktų gamintojais iš Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių: Švedijos, Danijos, Prancūzijos, Austrijos, Vokietijos, Ispanijos, Turkijos. Lietuvoje esame vieninteliai atstovai ir platintojai tokių prekinių ženklų: kava Löfbergs Lila (Švedija), sultys REA (Eckes-Granini, Prancūzija), natūraliai spaustos sultys JOKER (Eckes-Granini, Prancūzija), sausainiai (Goterbogs kex, Švedija), actas (Druvan, Švedija), makaronų gaminiai su kiaušiniais ir be jų (Lustucru, Prancūzija), Sipa Kuskus kruopos (Lustucru, Prancūzija), tuno konservai (Dardanel, Turkija), ančiuvių konservai (Yurrita & sons s.a., Ispanija), prieskoniai (Kotanyi, Austrija), sirupai (Routin 1883, Prancūzija), Peugeot malūnėliai (Prancūzija), alyvuogės EL Serpis (Ispanija), jūros druska MARSEL (Belgija).
Visi mūsų importuojami ir platinami produktai pasižymi aukšta kokybe, puikiu įpakavimu, jų galite nusipirkti visuose didžiuosiuose Lietuvos prekybos tinkluose, o taip pat ir atskirose parduotuvėse.
Kava, sultys, prieskoniai, tuno ir ančiuvių konservai tiekiami į daugelį viešbučių ir restoranų, tokių kaip: Europe Royale Vilnius, Le Meridien Villon, Reval Hotel Lietuva, Centrum UniqueStay, Novotel ir kt.

Įmonės veiklos sritys


Daugiau reklamų