http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Foffice-guru-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

OFFICE GURU, UAB


Adresas:
Kaukysos g.18, LT-11342 Vilnius
Įmonės kodas:
300048560
Telefonas:
(700) 55102
Faksas:
(700) 55103
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Esame bendrovė OFFICE GURU – oficialus pasaulyje gerai žinomos biuro prekių tiekimo lyderės „Office DEPOT“ verslo partneris Baltijos šalyse. Mes tęsiame geriausias „Mabivil“ ir „Office DEPOT“ firmų tradicijas ir jau daugiau kaip dešimt metų sėkmingai dirbame Lietuvos rinkoje: įmones aprūpiname visais būtinais biuro reikmenimis, pasirinkus iš gausaus asortimento. Partnerystė su pasaulinio lygio biuro prekių tiekėju – tai puiki galimybė naudotis prestižinių firmų gaminiais, o išskirtiniai „Office DEPOT“ prekių ženklai – puiki alternatyva, padedanti taupyti lėšas. Svarbiausias OFFICE GURU t i k s l a s – visiems savo klientams būti svarbiu ir patikimu verslo partneriu. Todėl mes:
- atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pageidavimus, visada pasiūlome geriausias prekių pasirinkimo galimybes ir sąlygas; - kuriame ir palaikome visapusiškai naudingus ryšius, garbingai laikomės pažadų;
- dirbame vadovaudamiesi etiško verslo principais – esame atviri ir sąžiningi.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų