http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fleta-aerobikos-klubas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

LETA, aerobikos klubas


Adresas:
Kuršių g. 7, Kaunas
Įmonės kodas:
301635685
PVM kodas:
LT100003954813
Mobilus telefonas:
+370 (658) 29039
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Išpildyti lūkesčiai, pasiekti norimi rezultatai, o svarbiausia – teigiamos emocijos, kurios ir yra geros savijautos pagrindas. Aerobikos klube “Leta” Jūsų laukia ne tik išlietas prakaitas vardan grožio, bet ir jaukioje bei draugiškoje aplinkoje gerai praleistas laikas.
       Grožis ir sexualumas suvokiamas labai įvairiai ir kiekvieną kartą savitai. Svarbiausia, kad moteris pati  tokia jaustųsi – graži ir sexuali. Juk nebūtina visoms vienodai mažai sverti ar turėti vienodos spalvos plaukus. Svarbu  - stangrus kūnas, pakili laikysena,  pasitikėjimas savimi ir  veržlumas. Tokiai moteriai betkokios problemos bus lengvesnės…  Viso to daug lengviau pasiekiama per sportą. Kiekvieną kartą skambant mėgstamai muzikai, barstyte išbrastomos blogos emocijos, pyktis išliejamas per prakaitą ir tuo pačiu pasisemiama sauja geros nuotaikos. Ir  treniruotė po treniruotės  pastebėsite kaip kiekvieną dieną įvairiausi darbai atliekami su vis didesne energija, mažiau juntamas fizinis nuovargis, daugiau  teigiamo emocionalumo, ir ką jau kalbėti apie priešingos lyties atstovų pagausėjusius žvilgsnius, nes pastebimai gražiai pasikeitė Jusu figūra. Visą tai gyvenimą daro gražesnį.. Tereikia nepatingėti, nepabijoti ir neapleisti savęs. Nes tiktai mes patys esame savęs šeimininkai.

Mylėkim gyvenimą, būkim sveiki ir gražūs!

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų