http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Flegionas-dazasvydzio-ir-sratasvydzio-sporto-klubas
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

LEGIONAS, Dažasvydžio ir šratasvydžio sporto klubas


Adresas:
Europos pr. 34, Kaunas
Įmonės kodas:
193416392
PVM kodas:
LT100002575119
Faksas:
(37) 311809
Mobilus telefonas:
(687) 22333
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Dažasvydžio ir šratasvydžio sporto klubas „Legionas" - jau dešimtmetį sėkmingai veikianti visuomeninė organizacija.
Klubas įsikūręs Kauno marių regioninio parko teritorijoje esančiame Kauno tvirtovės V forte. Viena istorija byloja, kad tai - iš prigimties karo reikmėms pritaikytas gynybinis objektas.
Daugiau nei prieš dvidešimt metų atsiradęs ir pasauliniu mastu sparčiai išpopuliarėjęs dažasvydis (angl. Paintball) šiuo metu laikomas vienu populiariausių žaidimų. Tai nėra vien tik aktyvus laisvalaikis, sudominantis tiek vyrus, tiek ir dailiosios lyties atstoves. Pastaruoju metu dažasvydis pelno vis didesnį populiarumą ir tarp jam neabejingų profesionalių sportininkų.
Dar vienas ne mažiau intriguojantis laisvalaikio praleidimo būdas - šratasvydis (angl. Airsoft). Šis užsiėmimas savo militaristine dvasia ypač pakerės tuos, kurie efektingas mūšio scenas, įsiplieskiančias karo lauke, tėra matę dokumentiniame ar veiksmo filme. Prisiminti karinės tarnybos laikus gali ir visa tai savo kailiu jau išmėginę kariūnai. Kaip bebūtų, visi išbandžiusieji sutiks, kad šratasvydžio dėka patiriami nauji, iki tol neregėti įspūdžių.

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų