http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fl-varanausko-veterinarijos-klinika
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

L. Varanausko veterinarijos klinika


Adresas:
Debreceno g. 5, Klaipėdos m., Klaipėdos m. sav., LT-94175
Telefonas:
+370 (46) 360676
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Veterinaro paslaugos, veterinarijos klinika:
Klinikoje atliekama sveikatos sutrikimų ir ligų diagnostika: morfologiniai ir biocheminiai tyrimai, echoskopija, gastroskopija, bronchoskopija, širdies veiklos tyrimas elektrokardiograma, šlapimo, grybelio pasėlio, kiti laboratoriniai tyrimai.

Ligų prevencija ir profilaktinės procedūros: vakcinacijos ( skiepai ) nuo pasiutligės ir kitų ligų, kastracija, sterilizacija, dantų apnašų valymas, profilaktinis gyvūnų sveikatos patikrinimas, nagų ir kailio priežiūra. Gyvūnų ženklinimas ( mikročipas ), išduodamas ES gyvūno pasas, gyvūnų priežiūros reikmenys ir medikamentai.

Ligų bei traumų gydymas: gydymas terapinėmis procedūromis ir chirurgija, 4 ( keturi ) chirurginiai - procedūriniai kabinetai. Sertifikuoti veterinarijos gydytojai su tarptautine kvalifikacija, asociacijų nariai.

Specialus automobilis gyvūnų transportavimui. Gyvūnų stebėjimas klinikoje po operacijos. Gyvūnų pristatymas iš klinikos į šeimininkų namus.

Klinikoje veikia zooprekių parduotuvė: šunų, kačių ir kitų augintinių maistas, veterinariniai vaistai, vitaminai, gyvūnų priežiūros reikmenys, žaislai. Klinikoje vykdomos akcijos, o lojaliems klientams taikomos nuolaidos.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų