http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fjustes-butkuvienes-individuali-veikla
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Justės Butkuvienės IĮ


Adresas:
Žemaitės g. 58, Salantai, Kretingos r., Klaipėdos aps.
Telefonas:
+370 (606) 42994
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Įmonė „Tentas“ gali Jums suteikti profesionalias tentų gamybos paslaugas už  prieinamas ir lanksčias kainas. Visuomet stengiamės darbą atlikti greitai ir kokybiškai, kas lemia nuolatinį klientų sugrįžimą. Kviečiame prisijungti ir Jus.

Įsikūrėme 2007 metais ir sėkmingai įgyvendinome ne vieną projektą. Siūlome Jums įsigyti mūsų produkcijos: tentinių statinių ir jų priedų, tekstilinės architektūros (lauko kavinių, skėčių, stogelių ir kt.), auto ir vandens transporto tentų, uždangalų-įdėklų baseinams, kubilams, vandens telkiniams, rezervuarams, konteineriams. Ūkinės ir statybinės paskirties uždangų lauko sandėliavimui. Bei begalę kitų dirbinių pagal Jūsų individualius užsakymus. Dirbame tik su sertifikuotomis medžiagomis, suteikiame garantijas.

Mumis pasitiki: UAB "Vilniaus energija", UAB "Mažeikių komunalinis ūkis", UAB "Valstybinė vidaus vandenų inspecija", UAB"Bega", UAB "Tele2" ir daugelis kitų Lietuvos įmonių.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų