http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fimgalsa-uab1
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

IMGALSA, UAB


Adresas:
Geologų g 6
Telefonas:
370 68524741
Faksas:
370 68524741
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Kalmatron.
Bendrovė „Imgalsa“(www.imgalsa.lt) betono ir mūro apsaugai nuo ardomojo drėgmės poveikio siūlo naudoti skverbiamojo poveikio medžiagą Kalmatron. Tai mineralinė medžiaga su priedais, skirta betono hidroizoliacijai ir apsaugai. Išskirtinė Kalmatron savybė yra jos gebėjimas suformuoti netirpius kristalus betono porose ir kapiliaruose. Susidariusi kristalinė struktūra visam laikui užpildo betoną ir apsaugo jį nuo vandens ar kitų skysčių skverbimosi bet kuria kryptimi. Mineralinės kilmės hidroizoliacija Kalmatron, reaguodama su remontuojamoje konstrukcijoje esančiu vandeniu, tampa betono masės dalimi. Naudojant Kalmatron mišinį į konstrukcijas nepatenka drėgmė net esant 12 atm. vandens slėgiui. Trumpai tariant, Kalmatron leidžia kokybiškai bei minimaliomis sąnaudomis užtikrinti daugelio statybos objektų hidroizoliaciją. Medžiaga Kalmatron – tai tik vienas iš daugelio statybinių konstrukcijų apsaugos nuo drėgmės būdų, tačiau, skirtingai nei analogai, ši priemonė užtikrina kokybišką hidroizoliaciją per visą statinio gyvavimo laikotarpį.

Hidroizoliacinis betono priedas.
Betono priedas Kalmatron-D – tai biri sausa medžiaga, padidinanti betono tankį ir atsparumą agresyvioms terpėms, apsauganti cemento akmenį nuo irimo. Betono priedas Kalmatron-D didina betono atsparumą ankstyvuoju ir projekte nurodytu laikotarpiu iki 30 proc., didina jo atsparumą šalčiui 50 ciklų ir daugiau, o nelaidumą vandeniui – net kelis kartus. Naudojant šią medžiagą galima pagaminti labai tankų betoną. Optimalus Kalmatron-D priedo kiekis yra 10 kg/kub. m, nepriklausomai nuo betono markės ir rišamosios medžiagos sąnaudų. Priedas Kalmatron-D yra pilamas vietoj analogiško svorio rišamosios medžiagos dalies. Priedas įdedamas į sausą betono mišinį prieš užpilant jį vandeniu ir po to mišinys kruopščiai sumaišomas maišytuve. Užpilus vandeniu, mišinys kruopščiai sumaišomas, kol gaunama vienalytė masė. Leidžiama naudoti priedą betone, kontaktuojančiame su geriamuoju vandeniu.

Daugiau informacijos www.imgalsa.lt   Jei esate šios įmonės atstovas, BŪTINAI prisiregistruokite, kad galėtumėte sutvarkyti įmonės informaciją.

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų