http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fhomo-sapiens-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58680
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

HOMO SAPIENS, UAB


Adresas:
S. Žukausko g. 49, LT-09131 Vilnius
Įmonės kodas:
226265310
PVM kodas:
LT262653113
Telefonas:
(5) 2788988
Faksas:
(5) 2788950
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Įmonė ,,Homo sapiens” užsiima prekyba knygomis rusų kalba. Pagrindinės mūsų veiklos sritys – mažmeninė, didmeninė prekyba, bibliotekų fondų komplektavimas.

Knygynas „Homo sapiens“ — didžiausias rusiškų knygų knygynas Lietuvoje!

Mūsų knygyne per du aukštus yra DAUGIAU KAIP 60 000 PAVADINIMŲ leidinių rusų kalba.

Knygynas „Homo sapiens“ prekiauja ne tik grožine literatūra, bet ir literatūra laisvalaikiui ir pramogai. Apie 50 % siūlomos literatūros sudaro specializuota literatūra. Tai verslo ir kompiuterinė, humanitarinė, mokslinė, istorinė, matematinė, medicininė, pedagoginė, psichologinė, filosofinė, techninė, mokomoji, metodinė, ekonominė, teisinė ir ezoterinė literatūra. Taip pat literatūra apie kultūrą, statybą, transportą, muziką, radijo techniką, meno, architektūros bei dizaino albumai ir t. t.

Mūsų knygyno informacinės tarnybos skyriaus darbuotojai visada pasirengę suteikti Jums visą informaciją dėl knygų, kuriomis knygynas prekiauja. Čia galima užsakyti Jus dominančią knygą arba užklausti knygų tam tikra tema sąrašo užsakymui suformuoti. Telefonu (8 5) 27 88 988 įmonės ir fiziniai asmenys gali užsakyti pristatyti knygas į namus arba biurą. Knygos pristatymos į bet kurią Lietuvos vietą.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų