http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fhimeja-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

HIMĖJA, UAB


Adresas:
"Ogmios centras"
Įmonės kodas:
225601320
Telefonas:
(5) 2741542, (5) 2741543
Faksas:
(5) 2741542
Mobilus telefonas:
(699) 20049
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „HIMĖJA“ veiklą pradėjo 2001 m. Nuo pat pradžių įmonė prekiavo suomių įmonių TIKKURILA ir VIVACOLOR dažais, švedų firmos „BONA“ klijais ir lakais grindų įrengimui, suomių firmos „SORMAT“ tvirtinimo detalėmis, „BOSCH“, „MAKITA“, „HITACHI“ elektriniais įrankiais profesionalams. Gamintojams siūlome TIKKURILA COATINGS pramoninius dažus, statybininkams ir pavieniams pirkėjams – TIKKURILA PAINTS, VIVACOLOR statybinius dažus, taip pat glaistą, glaistymo ir dažymo įrankius. Dažus tonuojame pagal MONICOLOR NOVA, SYMPHONY, NCS, RAL, KY, naująjį RAL Effekt spalvininkus. Platus statybinių tvirtinimo elementų asortimentas yra naudingas tiek eiliniam vartotojui namų ūkyje, tiek itin atsakingų konstrukcijų montavimui.
2006 metų pradžioje UAB „HIMĖJA“ pradėjo prekiauti plataus asortimento elektros prekėmis. Mes siūlome elektros technines medžiagas – kabelius, laidus, metalinius ir PVC kanalus, vamzdžius, įvadines spintas, paskirstymo dėžes, jungiklius, lizdus, modulinius ir komutacinius aparatus, žaibosaugos elementus, lauko ir pramoninius šviestuvus, lempas, elektrinius ir šildymo įrengimus, kabelių montavimo technika.
Įgyvendindami TEMASPEED koncepciją (visapusiškas ir greitas servisas dažų naudotojams), įkūrėme laboratoriją su profesionalia šlifavimo ir dažymo įranga. Laboratorija leis operatyviai parinkti (koreguoti) dažų, beicų spalvas, dažymos sistemas, išspręsti dažymo problemas.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų