http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fherdas-group-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

HERDAS GROUP, UAB


Adresas:
Draugystes g. 19, Kaunas
Įmonės kodas:
300531915
Telefonas:
(37) 764900
Faksas:
(37) 407933
Mobilus telefonas:
(616) 33488
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė “Herdas Group” - statybos ir nekilnojamo turto bendrovė. Įmonėje dirba talentingi ir iniciatyvūs darbuotojai, atestuoti darbų vadovai ir statybininkai. Išskirtinis dėmesys klientams, nuolatinis darbas ir tobulėjimas, bendradarbiavimas su architektais, komerciniais bankais bei lizingo bendrovėmis leidžia profesionaliai atlikti savo darbą statant individualius gyvenamuosius namus, atliekant vidaus apdailą, tarpininkaujant įvairios paskirties nekilnojamojo turto pardavime bei nuomoje. Konsultuojame ir atstovaujame vykdant nekilnojamojo turto sandorius, užtikriname jų konfidencialumą.
Siekdami patenkinti klientų poreikius bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios ne tik siūlo individualius sprendimus įrengiant būstą bei kuriant namų jaukumą, bet ir taiko specialias nuolaidas.
Mūsų tikslas - suteikti savo klientams profesionalias ir kokybiškas paslaugas, atsižvelgiant į jų individualius poreikius bei galimybes.

Įmonės veiklos sritys


Daugiau reklamų