http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fhelvina-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

HELVINA, UAB


Adresas:
Savanorių pr. 271, LT-50131 Kaunas
Įmonės kodas:
134047424
Telefonas:
(37) 308901
Faksas:
(37) 308902
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB „Helvina“ yra automobilių dažymo technologijų, dažų bei medžiagų platintoja Lietuvoje bei Rytų Europos šalyse. Svarbiausi įmonės tiekėjai – patikimos Vakarų Europos bei JAV kompanijos.
Šiandien įmonė turi platų automobilių priežiūros medžiagų bei dažų asortimentą. Automobilinių dažų ir paruošimo medžiagų segmente didžiausi partneriai – „MIPA“, „AIRO“; abrazyvinių medžiagų – „STARCKE“, „KLINGSPOR“; automobilinių alyvų – „CEPSA“, „REDOIL“, autokosmetikos – „FLOWEY“.
Šiuolaikiški darbo principai ir efektyvi veiklos strategija leidžia UAB „Helvina“ būti stipriu ir gerai žinomu rinkos dalyviu, pasiūlyti vartotojų poreikius atitinkančius sprendimus bei paslaugas. Įmonėje suformuota kompleksinė aptarnavimo sistema užtikrina dėmesį klientui ir itin konstruktyvų kontaktą su vartotoju: čia bus ne tik pasiūlytas konkretus produktas, bet ir suteiktos profesionalios konsultacijos.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų