http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fgerunda-uab-sildymo-vandentiekio-sistema
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

GERUNDA, UAB (šildymo, vandentiekio sistema)


Adresas:
Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas
Įmonės kodas:
134295291
PVM kodas:
LT342952917
Telefonas:
+370 (37) 391555
Faksas:
+370 (37) 391177
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "Gerunda" veiklą pradėjo 1995 metais. UAB „Gerunda“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba šildymui, vandens tiekimui ir šalinimui skirtomis prekėmis.
Įmonėje siekta sukoncentruoti geriausių ir žinomiausių Italijos bei Lenkijos įmonių, prekiaujančių ir gaminančių santechnikos įrangą, prekes. Šiandien UAB “Gerunda” – daugelio užsienio santechnikos gamintojų bei pardavėjų atstovė Lietuvoje: APE raccorderie s.r.l., Rubinetterie Pietro Ravani S.p.A., ITAP s.p.a., Officine Rigamonti s.p.a., Gebo technika Sp.z o. o., Good work Kzystof Kopacz ir daugelio kitų. Glaudus bendradarbiavimas su patikimais partneriais leidžia pasiūlyti ne tik platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų, bet ir palankias kainas savo klientams.
Ilgametė patirtis rinkoje ir daugiau nei dešimt metų tendencingai tobulinama logistikos sistema leidžia užtikrinti nuolatinį prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurį Lietuvos regioną.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų